Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraal
(29/07/2021, 18:47)Q11 Kirjutas: Ehmatus on nagu elektrilöök, mis peaks südame uuesti käima panema.
Niiet aju va kavalnaba kasutab elektrišoki praktikat Smile
Mind huvitab seal see NAGU elektrilöök. Kui ajul on vaja elektrilööki teha, kas ta lappab kiiresti katalooge, leiab elamuse, mis inimest kõige rohkem ehmatada võib ja laseb selle käiku. Või annab kohe elektrilöögi, millele teadlik meel lisab loo, et asi arusaadav oleks ja inimesele jääb mulje, et lugu oli enne (keegi röökis rõveda häälega ta nime), mille peale toimub ehmatus. 

Või on olukord selline, et teatud egomustritega ei saa astraali minna ja need realiseeruvad astraalimineku lävel hirmudena. Siis on potentsiaalsel lenduril võimalus neist lahti lasta, või siis mitte. Viimasel juhul jääb lend ära. Nagu kaamel ei lähe läbi nõelasilma.
Ega ma ei tea, ma ainult oletan, pole ise selles vallas kogenud.

Aga su teine postitus, tõmblemise kohta. Mul on see aastate jooksul aina tugevamaks muutunud, täiesti häiriv juba. Palju erinevaid asju on katsetatud, teatud leevendust on pakkunud probiootikumide kuurid, kuskilt jäi silma uurimuse tulemus, kust võis järeldada seost kõhu mikrofloora tervise ja tõmblemise vahel. Kui head nõu tead, anna tulla, tänud ette.
Vasta
Mulle tundub, see on muidugi lihtsalt minu arvamus, et aju kasutab erinevaid tehnikaid „võpatuse“ esile kutsumiseks. Jah, nii piltehmatus (kui juba vaimuilma piilud), kui sinna minekul (karjatused, koputused jne).
Tõmblemise all pidasin silmas üle keha toimuvaid spontaanseid „elektrilööke“. Mitte, et nad ebameeldivad oleksid aga veidi häirivad. Ja mõte oli just nende kohta, kes astraalis käivad. See seos, et aju hakkab võpatustega kontrollima millises seisundis ollakse.
Meditsiinilist nõu muidugi siin ei hakka andma, kui on tervise probleemid, siis ikkagi arsti juurde pöörduda.
aa...meenus...proovi magneesiumi jalavanne. Apteegis müüakse magneesiumi helbeid, lisa need sooja (mitte kuuma) vette ja lobista seal jalgadega nii pool tunnikest. Nädalas  3-4 korda. Kuu ajapärast peaks mõikama. Ja kui ei mõju siis...no siis peab midagi muud proovima...Smile
Vasta
Ja, magneesiumi kasutan, nii sees- kui välispidiselt. Sel juhul ma ei teagi vist, millist elektrilööki silmas pead. Olen ärganud tugeva paugu peale, peale mida kuplialune veel kaua viliseb, aga aru on saada, et mina üksi kuulsin seda.
Aga aju surmahirmuga võib tegu olla küll, poodav nt siputab...
Vasta
Ülekeha võpatus, spontaanne. Nagu...ehmatus...kerge ehmatus siis.
Ja kui küsida kehalt „heh...miks sa nii teed?“
Vastab keha, silmad suured, naeratades „maeitea...“...Smile
Ehk kirjutavad siia ka teised astraalirändurid...siis hea võrrelda kogemusi.
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne