Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraal
Täna öösel oli selline naljakas juhtum. Jälle lendas tuppa Astraalimesilane ja hakkas sumisedes tiirutama. Ennem ma olen ta kinni püüdnud, nüüd tekkis imelik soov. Sirutasin käe välja, sain ta kätte, pistsin suhu ja neelasin alla.
Siis ehmusin „oi pagan, ega ma nüüd suurt viga ei teinud? Sõin ära Olendi kes alati ennem astraali minekut tuleb“
Õnneks saabus varsti põrinal tuppa teine Astraalimesilane. Niiet tundub, et neid Mesilasi on ikka rohkem ja nende söömine suurt midagi ei muuda...Smile
Vasta
Ma arvan, et mesilane on rohkem sümboolne sinu jaoks. Nagu ma aru olen saanud siis suminat ja vibratsioone tunnevad kõik astraalrändajad. Muide kas astraalmesilane tuleb vahepeal ka praksudes?

Sorcerers speak of sorcery as a magical, mysterious bird which has paused in its flight for a moment in order to give man hope and purpose. Sorcerers live under the wing of that bird, which they call the bird of wisdom, the bird of freedom.
Vasta
Ju siis minu Unejoonistaja samastab astraalimineku heli ( peas, kehas-toimuvaid elektrilööke) mingisuguse putuka suminaga. Heli praksudes pole nagu kogenud aga mõnikord ülekeha tuntavaid lööke enne astraali võiks ju ka praksumisena võtta.
Vasta
Ma pakun, et need löögid on seotud kokkupanekupunkti nihkumisega. Langemised, keerlemised, "varbad nina juures" tunne ja üldse kummalised ruumi tunnetused.

Sorcerers speak of sorcery as a magical, mysterious bird which has paused in its flight for a moment in order to give man hope and purpose. Sorcerers live under the wing of that bird, which they call the bird of wisdom, the bird of freedom.
Vasta
Aga, mis see kokkupanekupunkt on?..kas siis nagu Punkt Vaatlejana. Sügavas Unes seda pole. Unenägude vahelisel alal on.
Vasta
Kokkupaneku punkt terminina on Castanedast pärit. See on punkt kus pannakse kokku meie taju kuni täiesti uute maailmadeni välja. Absoluutselt kõik mida me oleme suutelised tajuma on kokkupaneku punkti nihke(võbina) või liikumise tulemus. Ütleme nii, et see konsenteeritud lokaalse "mina" side "ühega", vaadates lokaalse mina poolt. Piltlikult seob see punkt energiakiud meie "kookoni" sees absoluudi energiakiududega.

Vaatleja on ühendus meie keskpunktiga mis omakorda on ühendatud ühega ehk siis mis on üks. Vaatleja on põhimõtteliselt puhas teadlikkus. Või noh nii puhas kui ta on aga seda saab avardada ja olla vaatleja ka sügavas unes mis pole muud kui täielik persooni puudumine.

Kokkupaneku punkti saab nihutada kui on piisavalt energiat ja eelduseks on sisedialoogi peatamine. Saab liigutada ka olendite abil ja siis pole täielikku "mina" puudumist vaja aga see tee pole kõige parem võib-olla. Selles mõttes, et võib langeda lõksu nagu ma olen aru saanud.

Ma alles käin esimesi samme sellel teel ja võin seletustega eksida...

Vasta
Ilma Punktita ma ei saaks Sinuga Loffe suhelda.
Nagu unes, kus kõik on Unenägija sees aga ilma kontsentratsioonita poleks võimalik „mina-sina“.
Unenägudevahelisse alasse minnes ikkagi Punkt säilib. Seal küll pole enam ei astraalkeha aga minamõte on veel eraldatud „ümbrusest“. Sügavas Unes see lahustub. Niiet Punkti kadumist ja tekkimist on huvitav vaadelda...kuigi kui seda hakata vaatlema on tegelikult Punkt juba tekkinud ehk Mina (Hetk) on ennast limiteerinud...Smile
Vasta
Astraali kontroll on alati vajalik... Wink

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta
Miks on astraali minekul tihtipeale karjuvad hääled, koputused või juba seal olles pilt ehmatused?
Aju tõlgendab astraali surmakogemusena, ehk siis südame seiskumisena. Ehmatus on nagu elektrilöök, mis peaks südame uuesti käima panema.
Niiet aju va kavalnaba kasutab elektrišoki praktikat Smile
Vasta
Ja veel...inimesel hakkavad ka enne magamaminekut „võpatused“ üle keha käima. Aju kontrollib igaksjuhuks isegi ärkvelolekul „seisundit“, kuna ei usalda nähtavat/kogetavat „ümbrust“.
Tõenäoliselt seda ei seostata astraalikäimisega otseselt aga selline side on...
Kes seda loeb ja aru saab...see noh... meenutades mõistab...Smile
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne