Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraal
Teeme siis algust. Prooviks kopeerin juba teises foorumis olnud teksti.

Küsimus parawebist

Kas šamaanirännakud võivad olla ka ohtlikud inimestele? Mõned lähevad nn. allilma ja mõned võivad kas siis ilmapuu või mis iganes kanali kaudu ülemistesse dimensioonidesse pääseda?
Vahest on neid võimalusi veelgi...mõni leiab väelooma jne.“

Vastus oleks jah, muidugi inimesele on ohtlik [Pilt: smiley.gif]
Astraalis on kolm alter egot – Deemon, Valge Ingel ja Maag.
Niisama võib  ka sinna minna aga „seen“ ehk psühhotroopsed ained  ei anna võimu/kaitset.
Deemon – Tuli Rünnak Raev
Valge Ingel – Valgus Kaitse Armastus
Maag – Loits
See muidugi ei tähenda, et näiteks Deemon ei võiks loitsu kasutada aga esmased käitumis „instinktid“ on eelpool mainitud.
Näitena...jalutad metsateel, puudetagant kostub lapse nutt.
Pöördud selles suunas.
Järsku kuuled täiesti jaburat lauset „Kivid tõusevad reedel“
Keegi lausus Loitsu.
Ja nüüd ongi...kui Loitsu lausuja hindas olukorda valesti ja kogemata kohtus Deemoniga on viimasepoolt reageering kohene rünnak.
Valge Ingel näiteks loob  enda ümber Valguse sõõri ja pöördub palves Looja poole.
Maag paneb vastu Loitsu.
Mõnikord on tõenäoliselt mõistlik ka kibekiiresti kaduda. Mitte niisama lendamine vaid ülehelikiirus (ennem harjutada tänaval). Edasi sealt mõttekiirus.
Sellised alg-suunised siis astraalinduses...[Pilt: smiley.gif]
Vasta
EELMISEST TEEMAST:

Pann
08 March, 19:58:49

Palju sinu mainitut on mainitud ka selels ing k artiklis:
https://www.wiseones.org/must-read/out-of-body-experience/astral-plane-beings/

Sinu väljend on "ülehelikiirus", seal artiklis aga väljend "hyperspeed", eesti k vast hüperkiirus.
Seda ülikiirusel liikumist soovitatakse seal näiteks selleks, et püüda näha haruldast kõrgema-taseme astraali olevust. Näitemeetod on siis toodud kuidagi sellsielt, et esmalt teadlikult lausuda, et soovid saada selliste kõrge-tasemelist kontakti kogeda, seejärel siis lennata üle pilvede, valida erksaim täht, ja siis teadvustada taas eesmärki ,et soov saada näha kõrgema-tasemelist haruldast olevust, ja siis hoida seda teadvuses ja lennata just ülehelikiirusel selle erksama tähe poole. Ja selline soovitusmeetod peaks isis harvadel kordadel vist näitama kõrgema tasemelist astraali olevust. Nii ma aru sain. Ing k tõlge selle meetodi kohta:

Tsitaat:Immediately after each real-time exit, move at least twenty feet away from your physical body and stop. Stand quietly for a moment and reverently state your request for high contact, speaking aloud or mentally.

Then, leave your house and fix your eyes on the stars above. If it is cloudy, fly above them, or fly into orbit if it’s daylight. Pick out the brightest star you can see, or a group of stars that appeals to you, and while holding your request strongly in mind, project toward them at hyperspeed.

Q11
08 March, 20:03:55

Ahnii...tegelikult ma sellest astraalindusest ei loe suurt midagi. Kirjutan lihtsalt enda kogemusest. Muidugi igaksjuhuks mainin, et see pole Valgustumisega...hmm...seotud?...Tähendab mitte see mida seal on näha vaid Kes näeb? Niipaljukest jah...  Smile

Q11
08 March, 20:06:35

Ei oot...astraaliolendid on teine asi kui Deemon. Olendid jäävad alati sinna "maailma". Deemon võib tulla ka siia....ärkvelolekusse...  Smile
[url=https://voorum.com/index.php?action=profile;u=3][/url]

Pann
08 March, 20:17:20

1895'nda aasta tore ing k raamat, vaatan üle ja toon hiljem välja huvitavamad seigad, ega ma oma arvamust palju juurde lisada ei saa, kuna oma kogemust ma ei mäleta.
Aga seal on mainitud samu asju, mida sa eespool mainisid, eks sul ole oma sõnavara, 1895'nda aasta inimestel oma.

Pann
08 March, 20:29:21

Aga, mida see ülikiirusel lendamine endast kujutab?
Kas seda tuleb üldsegi harjutada pikalt enne kui õnnestub või on loomulik nagu vöikelaste ujumisoskus?
Ja kuidas siis ümbritsev pilt välja näeb lennu ajal- kas ümberringi on sigri-migri pilt või kui on suur kiirus sees?

Q11
08 March, 20:39:57

Tavaliselt astraalis suudad lennata maksimaalselt umbes autosõidukiirusel. Unejoonistaja ei tea ju muud. Seda ületada on sama kui harjutada näiteks oma peaga 360 kraadilist pööret tegema. Ega eriti ei õnnestu. Alguses.
Ülehelikiiruse mõte on põgenemine...võibolla ka väga erandjuhul rünnak.
Pilt on jah tõenäoliselt „sigri-migri“...Selle kiiruse juures järske pöördeid teha on järgmine harjutus mida peab siis õppima... Smile

Pann
08 March, 20:50:09

Tsitaat:Pilt on jah tõenäoliselt „sigri-migri“...Selle kiiruse juures järske pöördeid teha on järgmine harjutus mida peab siis õppima...

miks pöörete tegemine suurel kiirusel on raske? Selleks on ilmselt vaja lihtsalt mõelda, et nüüd pööran järsku vasakule ja pööre toimubki.

Q11
 08 March, 20:53:14

Noojah...mul see nii ihtsalt ei toimunud. Püüa näiteks surnud lähedasi välja kutsuda. Vaata kui lihtne see on?..

Pann
08 March, 21:09:50

Võibolla saaks kosmose raketti minna astraalis ja selelga lennata ja pöördeid teha.

Q11
08 March, 21:13:24

Võibolla tõesti...nii lapsikult pole veel proovinud...  Smile
Vasta
Pann
Re: Astraal
09 March, 13:10:36
Astraali kohta tuuakse sageli selline argument, et astraali maailm ei ole reaalne ehk tõeline, kuna see eeldaks, et see maailm on muutumatu ja kõik astraalitsejad näeks seda ühtemoodi, samu asju, nagu inimesed ärkvel olekus näevad reaalsel maakeral asju ühtemoodi. Ja siis pakutaksegi, et astraalimaailm on subjektiivne, iga inimese isiklik fantaasia, reaalsusest kaugel. Samas öeldakse, et siiski mingid nägemused on astraali maailmas inimestel sarnased. Seda aga siis seletatakse viisil, et mingil määral on iga maakera inimese psüühika ka sarnane. Näiteks kõik on kuulnud muinasjutte inglitest ja deemonitest, seetõttu mingil määral nad kõik näevad ingleid ja muid astraali olendeid mõneti sarnasena. Kuid see ei ole piisav, et tõestada, et astraalimaailm on eraldiseisev maailm, seda siis kirjeldatud asjaolul, et inimeste taust ja fantaasia ongi mingil määral sarnane.

Sa oled ise ka pakkunud ideed, et unes ja sh astraalunes on iga tegelaskuju taga inimene ise, seega räägib ta endaga ja kogu kogemus on lihtsalt väljendatud iseenda fantaasia iseendaga igas rolliliikmes.

See on siis selline laialt levinud argument, mis soovib mustvalgelt seisukohta võtta, et astraalimaailm on lihtsalt fantaasia/illusioon, mitte reaalsus.

Aga noh, ega see argument on ka vaieldav ja üldse ega kogu nn esoteerika on selline vaieldav nagu kõik populaarvaldkonnad, ega ühtegi esoteerilist asja pole 100% selgusega põhjendatud ega tõestatud. Vähemal või suuremal määral on tegu usuga, et mida meeldib uskuda, millised on personaalsed esoteerilised kogemused. Lõpuks jõutakse üldise küsimuseni, et kas on siiski muud olemas peale füüsilise keha, mida mõistetakse, või on äkki muid kehasid ja asju kaa, ning mis on elu mõte, ja mis saab peale surma ja kas äkki on teistsuguseid olendeid ja maailmu kaa. Fantaseeritakse pikki sajandeid, aga paraku pole kuhugile veel jõutud fantaasiatega.

Astraalitsemine on väga tore hobi, kel see on käpas. Ja isegi kui mingit lõplikku tõde selle kaudu ei leia, siis vähemalt protsess/hobi ise on arendav ja nautimisväärne. Neile, kes seda hobi teha ei saa, on minu jätkuv veendunud soovitus, et sööge esoteerilisi taimi, see annab midagigi huvitavamat kogemust teie hobisse, tekitab uusi ideid ja tõeversioone. Kui aga astraalihobi teha ei suuda ja seened tunduvad kuidagi väga pähh, siis jääb muidugi üle vaadata lihtsalt venekeelseid Ren TV filme, minu jaoks on filmide vaatamise tasemel hobi tegemine ikka väga mage ja pole ka näinud nende filmitasemel hobiliste mõtisklustes kuigi arenenuid mõttelõngu.
Minu jaoks on igatahes huvitav vähemalt see, et vaadelda erinevaid visuaale, seda siis ka täiesti droogide abita. Vaatad nagu filmi, aga see on ikka tunduvalt huvitavam film, kui vene Ren TV filmid.

Q11
09 March, 13:22:42
Jah...enamvähem olen nõus aga mingi "jama"sellega on. Teine inimene ei saaks siis näha minu astraali olendeid. Valge Ingel nägi samu asju mis mina. See pani mul küll kukalt kratsima... Smile
Vasta
Pann
09 March, 13:32:49
Quote from: Q11 on 09 March, 13:22:42
Jah...enamvähem olen nõus aga mingi "jama"sellega on. Teine inimene ei saaks siis näha minu astraali olendeid. Valge Ingel nägi samu asju mis mina. See pani mul küll kukalt kratsima... Smile

Sedalaadi asjad jah panevad kahtlema ja mõtisklema. Eks elus on meil kõigil olnud mitmesuguseid seletamatuid juhtumeid, võimalik, et mõni neist polegi fantaasia, vaid siiski midagi tõelist.

Muidu täna öö nägin und taas, korra paari nädala kohta lubab eetrisse unefilmi, ja eks ta ole tore sündmus kui lubab. Viimasel ajal on mul uned kõik sedalaadi peatükkidega filmid, et esmalt on üks stseen/peatükk ühe temaatikaga, seejärel kuvatakse järgmine ja too on ikkagi nagu hoopis teisel temaatikal, siis kolmas film ja kokku max 4 peatükki/filmikest. Seekord oli siis väga nõrk teadvusel olemise adumine, kuid oli selge, et näen und ja olen pisut teadvusel. Hea kui sellistki unefilmi vahel eetrisse lastakse, eksole.

Q11
09 March, 14:37:37
Jah...aga...
Televiisori näitab seiklusfilme, komöödiat, romantikat, populaarteaduslikke saateid...aga ka õudusfilme.
Televiisorist näed seda kaugelt ja oleneb kui palju selle „sisse“ süübid. Võid silmad kinni panna või kiljudes voodialla ronida...Smile
Uneilmas oled ise peategelane. Ei saa „silmi“ kinni panna. Une voodi alla ronid siis avastad, et Vana-Hirm on juba seal ees.
Kiljumine ka tõenäoliselt ei aita. Unejoonistaja ei lase Sinust niikergelt lahti...Smile

Q11
09 March, 14:43:36
eee...Q11 ei näegi und... Smile

Mannu
 09 March, 15:27:37
Mind tõsiselt huvitab, kuidas Q11, sa kutsusid astraalis mind lendama? Ma ei ole mitte midagi tundnud ega mõelnud ning kutsetest teadasaamine tuli mulle üllatusena.

Ma ei ole astraaliga üldse tuttav. Mitte kordagi pole juhtunud. Teadlikku und on olnud, aga seda ka mitte viimastel aastatel.
Niipalju tean, et koosunenägemiseks on vaja eelnevat isiklikku kontakti. Vb mõni oskaja saab ilma ka, aga üldiselt on kontakt vajalik.

Niiet minu poolt kolm oletatavat põhjust, et miks ma kutsele ei vastanud:
1. Olen lihtsalt tuim tükk.
2. Mingit üleüldist jagatavat astraali pole olemas, vähemalt mitte nende jaoks, kes ei ole pidevalt 24/7 Atma seisundis (Kõik on üks Mina)
3. Isikliku kontakti puudumine, ja minu vähesed oskused.

Q11
 09 March, 16:01:55
Ma omaarust kutsusin astraali lendama mitte astraalis. Või tõesti lauseehitsusega eksisin?
Ega ma vist  otse ei öelnud „Tule Mannu astraali lendama“
See „kutsumine“ on sõnaline.
Kui näiteks ma tulen Sinu unne, siis ennem seda olen Su Unejoonistajat mõjutatud.
Oleneb inimesest. Mõnele piisab lihtsalt „Tulen Sulle öösel unekülla“. Ja olengi tordiga platsis...Smile
Teisega võtab see kauem aega.
Atma seisundis jällegi puudub eraldiseisev mina...niiet kui seal tuleksin külla poleks jälle küllatulijat ega Sul kellegi teisega lennata.
Noh...lihtsalt räägin nii nagu ise aru saan.

Mannu
09 March, 17:55:45
...
Aga astraali kutsumine. Kuidas siis ? Telepaatiliselt? Või sa foorumis otsesõnu küsisid? Vot selliseid asju ma võin isegi mitte märgata või mitte aru saada.

Quote from: Q11 on 09 March, 16:01:55
Kui näiteks ma tulen Sinu unne, siis ennem seda olen Su Unejoonistajat mõjutatud.
Sellest ei saanud ma aru. Kui mina sind unes näen, siis on enamasti puhtalt minu unejoonistaja töö. Kui sina mulle omal algatusel mingil viisil unenäkku tuled, siis minu unejoonistaja teeb sinust mingi minuliku tõlgenduse.
Või kuidas sulle paistab?
Quote from: Q11 on 09 March, 16:01:55
Oleneb inimesest. Mõnele piisab lihtsalt „Tulen Sulle öösel unekülla“. Ja olengi tordiga platsis...Smile
Teisega võtab see kauem aega.
Jälle ma ei saanud aru, et mismoodi sa seda talle ütled, minu viga Sad Ma olen kohati pika taipamisega, mis puudutab suhtlemist.

Ma ei ole sind veel unes näinud.; 96 arv sinuga seoses oli suht hiljuti.

See foorum ongi sellise inimlikuma ja blaaaaa-likuma suhtlemise jaoks, sellist on ka vaja. PW on nagu teadetetahvel, kus on pikemad mõtisklused üleval ja inimene lihtsalt leiab mingi materjali ja siis mõtiskleb ise lisaks.

Q11
#24: 09 March, 18:48:50
No...toon näite. Täna päeval nägin akna taga leevikest. Küll oli punane.
Ütlen Sulle „ma nägin täna akna taga leevikest“
Nii...lähed magama ja jõuad uneilma.
Unejoonistaja maalib Sulle tuppa Suure Punase Linnu. Kes naerab.
Järsku meenub Q11 ütlus „Kas lennata tahad?“
Saad teadlikuks. Unes.
Astraali minekuks pane silmad kinni. Väga vara hommikul. Kui uuesti uinud. Nüüd jälgi. Ära lase ennast kaasa kutsuda. Tihtilugu tekkivad astraali helid. Keegi kõvasti koputab uksele, hüüab „Mannuuuu....ärka üles“ Smile ....astraalimesilane sumiseb peakohal. Unejoonistaja kontrollib kas oled ikka magama jäänud. Kui selle „testi“ läbid, saabub vaikus. Nüüd tee oma unesilmad lahti...mõistlik oleks sellest kohast kus magad eemalduda, muidu keha tõmbab tagasi. Mine teise tuppa..istu diivanile...joo uneteed, loe uneraamatut....ja mine tea....kes uneuksest võib külla tulla...Smile

Mannu
09 March, 19:35:02
Hmmm...
Me tõlgendame ilmselt mingeid asju erinevalt või ei saa ma ikkagi mõnest asjast aru.
Quote from: Q11 on 09 March, 18:48:50
No...toon näite. Täna päeval nägin akna taga leevikest. Küll oli punane.
Ütlen Sulle „ma nägin täna akna taga leevikest“
Mina näen seda lõiku sellisena (ka tervet postitust), et sa kirjutad sellest, et ütled mulle, et sa nägid leevikest. Päris ütlemine jääb nagu ära. Ütlemine, millest mina aru saan (ilmselt mõni teine on ka selline) on, kirjutad mulle privasse või pöördud otse postituses ilma jutustuse raamita, et : "Mannu, ma nägin igavesti ilusat punast leevikest!!".  VB selle nahka läkski see lendama kutsumine.
Quote from: Q11 on 09 March, 18:48:50
Astraali minekuks pane silmad kinni. Väga vara hommikul. Kui uuesti uinud. Nüüd jälgi. Ära lase ennast kaasa kutsuda. Tihtilugu tekkivad astraali helid. Keegi kõvasti koputab uksele, hüüab „Mannuuuu....ärka üles“ Smile ....astraalimesilane sumiseb peakohal. Unejoonistaja kontrollib kas oled ikka magama jäänud. Kui selle „testi“ läbid, saabub vaikus. Nüüd tee oma unesilmad lahti...mõistlik oleks sellest kohast kus magad eemalduda, muidu keha tõmbab tagasi. Mine teise tuppa..istu diivanile...joo uneteed, loe uneraamatut....ja mine tea....kes uneuksest võib külla tulla...Smile
Sellest saan ma nagu aru. Katsetan. "Ära lase ennast kaasa kutsuda" - mida sa selle all mõtled? Helid - jah, olen kuulnud - nii räägitavat neist  kui ka mõnel harval juhul ise, eelkõige unes. Ehh ... egas ma ei tea, kas mul jagub teadlikkust, eks näis.

Aga nüüd üks selline teemaarendus, et ära nüüd palun solvu.
Üks tuttav jutustas mulle, et tema kunagine töökaaslane oli hädas kehast välja käimisega.  See lihtsalt juhtus, ja juhtus häirivalt tihti. Nagu haigus või ajuhäire. Ma ei tea, kus ja kuidas teda raviti, ma ei tea ka, kas tema kehastvälja kogemusi võib sinu astraalikogemusega võrrelda, selleks oli jutuajamine liiga lühike. Igatahes, paistab, et mõnel inimesel on sarnaseks kogemuseks füsioloogiline eelsoodumus. Noh nagu mõni näeb aurasid. Aga et sinu astraaliga on kaasnenud see võimas teadmine  ainukesest kõikehõlmavast MINAST, siis see näitab, et see kogemus jõudis ikkagi sügavale ja kaugele, mitte polnud mingi seenetripp või hallukas. Vabandust, pann-mükoloog-OP.

PS Ära pahanda, kui ma ei ole suur viisakusnõuete austaja, suured algustähed, teietada sinatades.

Q11
09 March, 19:51:10
"Aga et sinu astraaliga on kaasnenud see võimas teadmine  ainukesest kõikehõlmavast MINAST"
Ei vastupidi...astraal on lihtsalt sekundaarne sümptom.
Mina endatunnetusel võtab ego kohe endale kogemused. Mõte on objekt, ego on objekt ja nii arvab ta, et Valgustumine on mingi "asi".
Mõtted kutsuvad kaasa. Sellepärast ongi parem väga vara hommikul astraalindust proovida. Õhtul...tõenäoliselt saad peavalu ja mõtted ikkagi võtavad üle...Smile

Mannu
09 March, 19:59:10
No ma täna öösel katsetan. Mina-tunnetust ei peaks olema, eks?

Olen kuulnud mõnda inimest sellest rääkimas, et on juhtunud peale ärkamist ja hirmus tunne oli.

Ei looda õnnestumist. Vb viib järjekindlus sihile. Eks näis.

Q11
09 March, 20:12:35
Ei-ei...Ma väljendasin ehk ennast valesti.
Nii.
Kui Sa tahad minna astraali, siis sinna lähed otse.
Paned oma ärkveloleku silmad kinni ja siis teed oma une silmad lahti.
Kõik ümbrus on umbes 95% -se täpsusega sama.
Tunnetus on sama. Astud jalaga vaibale on soe, laminaat on jahe. Lähed pesuruumi, kraanist tulev vesi on...vesi. Vaatad peeglisse....oled palju noorem (ma eitea miks Unejoonistaja nii teeb)...Smile
See mõte „a mis siin taga on?“ las tuleb hiljem. Ja „kes ma siin olen?“
Astraalindusega tuttavaks saamise puhul on peale enda ponnistuse teine variant Deemon. Tema õpetab Sulle selle väga kiiresti selgeks. Ja igaksjuhuks....Ei Deemon ei ole paha....ei Deemon ei ole mida televiisorist oleme filmides näinud.
Deemoni Äratamise teema ehk teeme siia kuskile mingil ajal....Smile

Mannu
10 March, 09:18:46
Nonii......
Astraali muidugi ei saanud.
Une ja ärkveloleku seisundi tabamisega on mul raskusi. Ma kusjuures olen seda vaemgi korduvalt proovinud. Parim mis mul õnnestub ja õnnestus ka eile õhtul veidike, on see, et mingi pilt tekib vaimusilme ette ja ma hakkan seda pilti muutma. Pooleldi tahtlikult, pooleldi liigub asi omatahtsi.

Hommikupoole ööd passisin hulk aega üleval, siis jäin magama, vahemomendile pihta ei saanud. Magades aga läbi une (see mida oskan) - heli, lohisevad-korisevad sammud. Piisavalt ajuvaba heli, et selle peale ülesärgata ja tahta teada saada, millest selline heli.
Ja sellega minu "asrtraal" seekord piirdus.

Oletan, et iga inimene võiks kasutada oma tugevaid külgi. Nõrkade külgede arendamine võtab lendamiseks vajaliku energia ära arendamise alla. Või mis sina arcad?
Oleks mul selle heliga kaasnenud ka mingi unenägu kummalise nähtusega, siis oleksin ehk teadlikku unne läinud. Mul vahepeal töötas selline asi, et niikui mingi surnu, koll või muu piisavalt kummaline asi unne tuli, siis läksin teadlikuks ja tuuseldasin kolli.
Vasta
Q11
10 March, 21:43:12
„Piisavalt ajuvaba heli, et selle peale ülesärgata ja tahta teada saada, millest selline heli“
Hmm...astraalihelid tekkivad ikkagi kui veel ärkvel oled. See ongi nüüd see piiril olemine. Unejoonistaja kontrollib. Mina Isena loomulikult ei muutu.
Vat seda energia asja ,noet mul on nüüd või pole, ei oska kommenteerida. Mina pole nende aastate jooksul enda peal küll täheldanud seda. Ükskõik mis teen...ikka nagu on ühtmoodi.
Ja...kolle muidugi tuuselda edasi...mis nad siis arvavad endast? Et saavad hirmutada või?...Smile

Mannu
10 March, 22:25:08
Mis need astraalis oleku tunnused õigupoolest on?
Kuuled astraalmesilast, ja edasi mis peaks juhtuma? Vupsad kehast välja? Kas see läheb kergelt?
Mul jah, veel ärkvelolekus olles mul helisid ei ole. Eks ma proovin veel.

Kunagises Ruumivärava foorumis olid rännakud, seal energeetilisteks rännakuteks nimetatud, üks põhiline teema. Kaks inimest olid sealt  meistrid  nende rännakute peale. Kuid see rännak viis ikka päris ja väga tundmatusse maailma, ning kehast väljumine käis suure vapustusena.

Q11
11 March, 14:34:53
"Mis need astraalis oleku tunnused õigupoolest on?
Kuuled astraalmesilast, ja edasi mis peaks juhtuma? Vupsad kehast välja? Kas see läheb kergelt?
"Eks need „helid“ on inimestel ka erinevad. Kuigi mingisugune kokkulangevus nagu oleks.
Mõnel hakkab keha ennem „särisema“. Minul tavaliselt sellised „elektrilöögid“ ajus.
No võtame nüüd minu astraalihelid ja paneme need Sinu kogemusse.
Mannu..kuskil vägavara hommikul ärkab ülesse. Vähkreb natuke, paneb silmad kinni, tahab uuesti magama jääda. Järsku kuuleb nagu toas mesilane lendaks. Küll kaugemale ja siis jälle ligemale.
„Mis jama see siis on?“ mõtleb Mannu „kuidas mesilane sai tuppa ja veel imelikum kust ta tuli, praegu veebruar ju?
Astraalimesilane teeb järjest ligemaid lennutiire ümber Mannu pea.
„aa“ meenub Mannule, „kas see polegi mitte see heli millest Q11 rääkis...olen täiesti tasa ja vaatan mis juhtub“
Astraalimesilane langeb kuklale.
„Oi pagan, kuidas tahaks ta sealt käega ära lükata“ hoiab Mannu ikka ennast tagasi.
Ja siis...saabub vaikus.
„Imelik“ tõuseb Mannu voodis istukile“ astraalimesilane ju oli, olin hiirvaikne...kus see astraal siis on?“
Nüüd oledki sinna jõudnud.
See on ääretult sarnane sellele kui hommikul ärkad ja teki pealt ära võtad...Smile

Pann
11 March, 14:44:37
Mul ei mäleta, et enne und kunagi oleks keha särisenud.

Aga vahel on tajutav see hetk kui teadvus hakkab uneilma kukkuma. Kuidagi nii on, et näiteks kuvatakse veerand-une seisundis 3'ks sekundiks tühi kontori ruum, tühi ruum, ilma toolideta ja muuta, ja selles ruumis siis kusagil lambikõrguselt ma jälgin seda ruumi, on mingi liikumine 3 sekundi jooksul, et minu silmapunkt liigub natuke. Ja kui see 3-sekundit tühja ruumi kuvamist saab täis, siis toimub samaaegselt kehas kusagil mingi tõmblus ja teadvustatus aktiveerub, et teadvustan et olen magama jäämas, ja niipea kui tõmblus ja teadvustus toimub selle 3 sekundilise filmi järel, siis ka lõpetatakse see 3 sekundiline film eest ära ja aendub tume must taust tagasi. Ja siis võib 3 minuti pärast taas tulla uus mingi visuaal või asi ja kui taas on soov püüda olla teadvusel või muud sellist katsetada, siis taas võib tõmbluse kehasse tekitada ja teadvusele tulla.

Aga muidu minu puhul on kontrollitav see, kas soovin enne und visuaale vaadelda või mitte. Kui olen väsinud ja ei soovi, siis neid ei kuvata ja uinun kiirelt.

Q11
11 March, 14:53:56
Jah...see tähendab, et mõtetest edasi hakkad nägema unemõtteid/pilte. Need on palju stabiilsemad. Selletõttu ka uned on nagu filmid kus on algus, keskpaik ja lõpp. Astraali minekul unepildid tekkivad "piiri" peal. Tunned veel oma füüsilist keha kuid ka astraali helid (Unejoonistaja püüab Sind kontrollida ehmatustega, panna Sind imestama) eksisteerivad... Smile

Mannu
11 March, 15:29:26
Aitäh, Q11, nüüd hakkab mingi pilt kujunema mul sest asjast. Ilmsi uneeel ma ei mäleta, et mul oleks õnnestunud mingeid kahtlasi helisid kuulda. Pildid, jah, esinevad.

Elektrilööke ajas tunnen ma voodis pikali olles suht tihti. Ja uni ei tule mul üldse mitte kergelt. See on mul üldiselt päeva parim aeg, mis ma voodis und oodates veedan, aga enamasti ei saada  sellest aru. Aga vat magamajäämise hetke ei suuda ära tabada  :-[
Mul oli lapsena enne und õhtuti jube kummaline ja hingematvalt ilus värvide mäng, värviliste valguste jõed; ühegi ainega ma pole sarnast kogemust hiljem saanud. Seepärast ütlen - ained on ainult "kark". Aga see nähtus kadus ära.

Q11
16 March, 16:57:31
Aga, mida sa mõtled selle all kui kutsud kedagi endaga astraali tulema?
Kas selle jaoks on üldse vajalik, et mõlemad sama aegselt magama heidaks?
Või on tegu mingi illusoorse uskumusega, et üheaegselt minek kuidagi on parem kui üksi?

Astraali kutsung on sõnaline. Näiteks „astraalimesilane hakkab sumisema“ või „Lama vaikselt kui Sinu nime kõva häälega aknataga hüütakse“ või „Ära mine mõtete kutsungitega kaasa“. Siis teisel hakkab tähelepanu sellele koonduma. Alguses tekkivad harvad teadlikud uned. Kastad näiteks ilusa ilmaga tomateid ja järsku meenub Q11 ütlus „Oled kindel, et see mitte uni pole?“
Muigad sellepeale ja mõttes: „ Muidugi olen ärkvel, palav ilm...vesi pritsib kasvuhoone klaasidelt, tomatilehed lõhnavad....jah....ja...näe tomat ka just ütles, et küll see Q11 on ikka rumal ja....ei oot???“
Üheaegselt magama heitmine on tõepoolest vajalik. Erand on kui suudad silmad lahti sinna minna. Nõiapeeglit kasutades.
Kui kaks inimest kes on suht sarnasel tasemel astraali lähevad ja seal kohtuvad siis pärast on kokkulangevuse (mida me seal rääkisime ja tegime) protsent suurem kui 50...Smile

OP
#37: 25 March, 16:12:02
Vaatan läbi erinevaid astraali mineku harjutusi.
All on siis üks selline tuntud meetod. Seal soovitatakse siis esmalt pikali heita ja silmad lahti vaadata oma tuba, ümbrust, ja siis meelde jätta, milline see tuba välja näeb.
Ma saan aru, et seejärel soovitatakse silmad sulgeda ja püüda ette kujutada äsja vaadatud tuba. Ilmselt on mõisltik siis silmad taas avada ja vaadata uuesti tuba, ka neid detaile, mida silmad kinni olekus ei mäletanud ettek ujutada. Seejärel äkki võiks siis silmad taas sulgeda ja püüda uuesti ette kujutada oma tuba.
Ja ettekujutamine on siis sellisest silmapunktist/vaatekohast, kus teie silmad asuvad. Et kui lamate nagu enamus, siis näetegi lage, kardinat, ust, oma jalgu.
Saanaru, et kujutlusvõime peab olema tugev. Sest kui sulgete silmad, siis ikka on raske tuba ette kujutada. Aga, arvatavasti kui harjutate nõndamoodi mõned õhtud, siis äkki hakkab juba kujutlusvõiem arenema. Eks tõenäoselt selle meetodi juurde kuuluvad ka muud asjaolud, nagu füüsiline lõdvestumine ja muud astraali jaoks vajalikud asjad.
Aga see meetod ise lihtsalt annab soovituse, et püüdke silmad kinni ettekujutada oma reaalset ümbrust, ega see lihtne pole.
Ja ma saan nii aru, et kui olete juba 10 minutit oma tuba ette kujutanud kinnisilmi, siis tekitage selline fantaasiamõte, et nüüd teie füüsiline keha lamab edasi aga mingi astraalne keha siis on natuke nihkunud ülespoole/väljapoole füüsilisest kehast. Et tekitada selline fantaasiamõte, kus kujutlusvõime kujutab teie tuba, aga nüüd juba olete oma füüsilisest kehast natuke väljas, näiteks 10 cm kõrgusel õhus füüsilise keha kohal. Ja sellise fantaasiamõtte juures peaks siis ka uus silmapunkt/vaatenurk/objektiiv olema, et astraalkeha silmad on nagu ju siis kõrgemal 10 cm ja näevad tuba natuke teise nurga alt.
Ma saan nii aru. Et siis selline vaatepunkti muutmise fantaasia.
Ja saan aru, et sellsie fantaasia puhul peaks siis tekkima astraalnähtus lõpuks.

Nii ma aru saan. See on siis üks meetod, mida võiksime kõik katsetada ja Q1 võiks ka üle vaadata, kas see mu tõlkitud meetod on ikka mõistlik.
Ja siis võiksime raporteerida/protokollida siia hiljem, et kuidas siis õnnestus.

Guugle tõlge astraali mineku meetodist "Punktvahetuse meetod":
Kehavälised kogemused punktvahetuse meetodiga.
Kaks järgmist kehaväliste kogemuste tehnikat on pisut traditsioonilisemad ja paljudele ka keerulisemad. Kuid mõned inimesed kasutavad selliseid astraalprojektsiooni tehnikaid nagu part vett ja kindlasti on hea, kui teie vöö all on võimalikult palju erinevaid meetodeid.

Punktivahetuse meetod hõlmab enda keha intensiivset teadvustamist ja seejärel kujutlusvõime kaardistamist, kus teie toas on kõik teie ja üksteise suhtes. Just sel põhjusel nõuab see üsna palju keskendumist.

Kui see etapp on saavutatud, saate tunda end kõigepealt mõne tolli kaugusel hõljumas ja seejärel kogu oma ümbrust sellest uuest vaatenurgast visuaalselt kuvada. Idee on tunda end nii, nagu oleksite juba kehast välja projitseerinud, ja hoides teadlikkust sellest, kus te olete ja mida te oma kujutletava mina vaatevinklist visualiseerite!

Lõpuks tõusete aeglaselt oma füüsilisest kehast. See võtab vaid seda, mida saab kirjeldada ainult kui väga pingevaba tahtejõu vormi. Teatav jõud on vajalik, kuid te ei tohi lubada oma kehal pingestuda. Palju õnne, olete projitseerinud ja kui see Astraalprojektsiooni meetod on omandatud, on teil peaaegu igas olukorras palju lihtsam projitseerida.
--

Out of Body Experience with the Point Shift Method

The next two techniques for Out of Body Experiences are slightly more traditional and also more difficult for many people. However, some people take to these kinds of Astral Projection techniques like a duck to water, and it is certainly good to have as many different methods under your belt as possible.

The point shift method involves becoming intensely aware of your own body, and then mapping out in your imagination where everything in your room is, in relation to you and each other. It is for this reason that it requires quite a lot of concentration.

Once this stage has been reached, you then can feel yourself float, just a few inches, at first, and then visualize all of your surroundings from that new perspective. The idea is to feel as if you have already projected out of you body, and keeping your awareness of where you are and what you visualize from the view-point of your imaginary self!

Finally, you slowly rise from your physical body. This takes what can only be described as a very relaxed form of will-power. Some force is necessary, but you must not allow your body to become tense. Congratulations, you have projected, and once this method of Astral Projection is mastered, you will find it far easier to project under almost any circumstances.

http://out-of-body-experience.info/best-...xperience/

OP
25 March, 16:38:02
Köie meetod. See tundub olema nii, et tuleb taas visualiseerida miskit, kuid mitte tuba, vaid ainult köit.
Visualiseeriti siis vist nii, et ronite köit mööda ülespoole.
Ja seejärel siis peaks astraali nähtus õnne korral õnnestuma.

Alloelvas videos selgitatakse, et miks on visualiseerine vajalik. Et toa või köie visulaiseerimine kinnisilmi on vajalik esiteks seetõttu, et sel juhul muud müra pähe ei saa tekkida. Et on ainult üks visuaal aktiivne, kas siis tuba või köis ja muud stressimõtted või uit-ideed ei saa pähe tekkida. Eks see ole nagu hindude mantrate kordamine, et eesmärgiks on siis hoida mõistus ühel teemal ja keskenduda. Ja lisaks siis mantra-aspektile, on visuaalide teine eesmärk veel see, et siis on uinumine pisut aeglasem. Sest astraali jaoks siis pole hea kui kukute kiirelt unne, vaid vaja on aeglasemalt unepoole liikuda. Selleks siis on hea kujutlusvõime töös hoida ja keskenduda. Võibolla siis astraali mineku lähepakk ongi kuskil millisekund enne tavaunne kukkumist, et selleks siis ongi vaja une poole aeglasemalt liikuda, ja visualiseerides köit või tuba ongi siis selline abistav aeglustav unepoole liikumise meetod. Aga küllap ikkagi on kõiel ja toal lisaks ka muu eesmärk, et ju nad ikkagi sobivamad astraali seisundi saavutamiseks, kõiega ju liigutakse justnagu kehast välja ja tuba ettekujutades esmalt oma füüsiliste silmade kohalt ja seejärel kõrgemalt kui füüsilise keha kohalt, et need on ikkagi abiks astraalile. Et niisama ette kujutada jalgrattaga sõitmist ei pruugi olla efektiivne astraali jaoks. Ses suhtes siis köiel ronimise metoodika ja mitte miski muu.

Ja videos soovitatakse, et magage mõni tund, seejärel ärgake üles pool unisena ja seejärel on keha hea rahulik, et alustada astraali harjutust. Poole ööpealt siis soovitatakse paigutada keha mitte lamavasse tüüpilisse uneasendisse, vaid pisut püstisemasse, et näiteks 45 kraadise nurga alla nagu aru saan videost. Öeldakse, et siis sellsie ebamugavama asendiga ei teki tavaunne tagasikukkumist niikergelt. Võibolla siis lihtsalt kuidagi paigutada end natuke ebamugavamalt, näiteks siis rohkem patju pea alla. Võimalik, et seda polesiiski vaja. Idee on lihtsalt tal vast selles, et hoida end ärkvel ikkagi, et kiirelt unne tagasi ei kukuks poole ööe pealt.
Ja siis poole öö pealt alustada ettekujutamist, et teil on silme ees käed ja need hoiavad paksust köiest kinni ja tömbavad teid ülespoole. Ei teagi kui kaua peab nii siis ette kujutama poole ööe peal, kas 15 minutit või. Võimalik, et siis köieronimist ettekujutades vaikselt liigute une poole, kuid unne ei kukugi, vaid hoopis kogete, et te olete kehast väljas ja püstiasendis, ning füüsiline keha on teie all. Nii äkki või. Eks tuleb proovida.

https://astralhq.com/astral-rope-technique/

Lisaks köiele soovitatakse ka redelit ette kujutada.

Ja soovitatakse, et te mitte ei visualiseeri niisama mõttepilte, vaid ikka püüate võimalikult sügavalt ja ehedalt tunnetada oma ettekujutatavat asja, olgu selleks ettekujutatavaks asjaks siis kõis, redel, teie keha, või tuba. Eks sedalaadi kujutluspiltide tunnetamine tekitabki ajule illusiooni, et oletegi kuskil uues reaalsuses.

Astraalprojektsiooni tehnika toimimiseks on võtmeks teie enda ümbritsevate detailide ehe tunnetamine ja nägemine.

Really “feeling” and “seeing” the details around you is the key for making this Astral Projection technique work.

Q11
25 March, 17:13:41
Enne astraali oleks mõistlik unedes teadlikuks saada. Seda on lihtsam harjutada. Näiteks igapäev paar-kolm korda vaadata oma paremat kätt, pöörata korra pilk ära ja vaadata uuesti. Mõneajapärast (kuidas kellegil) unesees tekkib mõte „oi ma pole oma kätt vaadanud“. Ja siis kui pilk käele tagasi läheb on kas seitse näppu või kolm, sest Unejoonistaja ei suuda niiruttu samasugust pilti genereerida. Ja siis taipamine „Osssaaa...olengi unes...täitsa lõpp....“
Alguses muidugi see emotsioon võib üles äratada aga edaspidi juba mitte.
Nüüd see käetehnika kulub marjaks ära ka astraali minekul, kuna viimane on ääretult sarnane ärkvelolekuga.
Astraali lähed otse. Silmad kinni. Astraalihelid (Mesilane, koputused uksele, nime hüüdmised, karjatused...) välja kannatada, sest aju kontrollib kas oled ikka magama jäänud.
Une-Silmad lahti. Mõnikord võib keha tagasitõmme olla tugev. Püstitõustes tasakaalu häired, „udune“ nägemine, hirm, et midagi on tervisega korrast ära. Lihtsalt tuleb kiiresti kehast eemalduda. Tavaliselt piisab juba teise tuppa jõudmisest. Siis läheb pilt väga erksaks.
Muidugi võib olla ka, et mingeid helisi ei ole. Nagu mul mõnikord...“uni“ läheb üle...mõtlen, et vaatan kas OP on midagi foorumisse postitanud. Tõusen üles, ise veel mõttes (krt põrand on jahe) istun arvutitaha ja loen. Tahan kirjutada, aga mingi jama...Kirjutan lihtsad sõnad – „Ma arvan....“ ja kui pilgu korraks klaviatuurie ja tagasi on ekraanil – „Mo7 kuran2...“
Tükk aega pusin kui järsku plahvatab – eino muidugi, astraalis olen ju...Smile

Sellest meetodist...ma ei arva, et tuba peaks meelde jätma. Astraali „ärkad“ alati seal kus füüsiline keha magab. Muidugi seda nö katsetada ikkagi mitte õhtul enne magamaminekut vaid just väga vara hommikul kui tavalist uneaega veel paar tundi oleks...Smile

OP
26 March, 14:35:22
Enne esoteerilist seansi tehes on juhistes alati soovitus, et püüdke seda teha turvalises olekus. St, et oleks turvaline keskkond, enamasti siis kodu.
Eks edasijõudnud tunnevad turvalisust ka looduses olles, kontserdil ja mujal, vilumus tekitab turvalisuse, enesekindluse.
Kui keskkond ei ole turvaline, siis võivad paranoiad tekkida, ja võib ka nn halb rännak tekkida, kus on traumeeriv emotsioon.
Näiteks võib tekkida visuaal, kus peate pealt vaatama, kuidas toolil istub 10-aastane laps, kinniseotult ja teda piinab keegi. Selle pealtvaatamine traumeerib, kuna inimestel on nn empaatia omadus ja muud. Poole sellise seansi pealt võib isegi tekkida adumine, et see laps olete ju teie seal, ega ennast ju väiksena iga päev ei näe, seetõttu võtab aega et taibata. Siinkohal lisaks, et ega traumeeriv pilt tekitab vilumust, vähendab hirmu edaspidsteks seanssideks, ananb vilumust, ja ei tapa, seega ei maksa selliseid halbu seansse nii negatiivselt hinnata.
See on siis näide emotsionaalselt raskest seansist. Eks ka unenäkku võib tekkida emotsionaalselt koormav pilt, ilmselt ka astraal-seanssi ja mujale.
Seetõttu on vajalik eelhäälestus. Et oleks rahulik olla ja et oleks olnud stressivaba päev.
Mõnikord tekib ärevus, tajute sedaselgelt, kuid ei suuda mõista millest see tekib. Sel juhul mõtisklete, et mis seal alateadvuses siis võib toimuda, et ärevuse sõnumi teadvusesse saatis. Võimalik, et taipate, et finantsiline olukord pole kiita. Teete seejärel arvutuse ja tõesti, olukord on küllalt kriitiline. Sellise arvutuse on alateadvus tõenoselt juba iseseisvalt teinud, aga teadvuse moodul veel mitte. Seejärel siis oletategi, et alateadvus on ärev finantsi osas, kuid ega pole kindel, mis põhjusel. Igatahes kui on sedalaadi ärevus vms stress, siis see tähendab, et seansi jaoks pole häid eeldusi ja parem mitte teha. Võimalik, et tekiks traumeeriv seanss. Mõnikord kui finantsiline olukord paraneb paari tunni pärast, näiteks saate tööotsa, siis ka adute, et seletamatu ärevus on kadunud koheselt. Sel puhul tasub teha järelduse, et analüüsisite oma alateadvust õigesti. Aga ega teda kerge pole analüüsida, mõnikord võib seal näiteks olla ärevuspõhjus, mis pärineb aastaid tagasi juhtunust ja selle juhtumi hüpnootiline päästik on lihtsalt mingi sümbol, mida näete. Näiteks siis teid rööviti aastaid tagasi ja kui täna näete röövija näolapiga sarnast inimest, siis alateadvus aktiveerib röövi ajal olnud emotisoonid, seejuures teadvus aga ei aktiveeri midagi, tema ei saa aru. Et siis tegelikult on mingil määral alati tõenäosus, et seanss läheb natuke traumeerivaks, kuna ega ei tea, mis moodi see alateadvus toimetab ja mis tal mõttes on.  Kuid vähemalt natukene saate teadlikult eelhäälestada end, valida turvaline seansipaik, et poleks paranoiadele põhjust, et poleks segajaid, et oleks rahuliku psüühikaga argipäev seljataga. Mõni lülitab isegi telefoni hääletuks, ka see võib idandada paranoia ja see võrsuda traumaks. Aga üldine soovitus on taas, et mõtisklege elus põhjuste üle, jälgige oma mõtteid ja mentaalset aparaati.

Eilne päev oli mul psühholoogiliselt rahulik. Lugesin kahte astraali raamatut, ja interneti artikleid. Seega alateadvus sai signaali, et ta tegeleb mingi astraalinduse hobiteemaga.
Enne magama minekut oli keskmine väsimus, st et rampväsinud polnud, aga parajalt väsinud, seetõttu uni pidanuks saabuma keskmise kergusega.
Tegin siis füüsilise keha lõdvestusharjutusi. Käisin mõttega keha piirkondades ringi. Leidsin, et padi ärritab ja loobusin padjast, ja hakkas hea. Kogu keha oli hea lõdvestunud, ainult et sääred hakkasid surema. Seetõttu pidin natuke 5 minuti tagant korra liigutama jalgu. Nägu sügeles natuke, siis kraapisin natuke, ja hakkas hea. Hindaksin, et kuskil äkki 20  minutiga sain keha kenasti lõdvestunuks. Külje/käe peal magamise asend ei ole mugav, seljapeal aga mugavam. Kuid seljapeal laibana kipuvad ikka mingid veresooned kinni jooksma ja siis jalad võivad surema hakata. Seetõttu ikkagi tuleb asendeid vahetada natuke.

Mõttepiltide ehk visuaalide kontrollimine on mul küllalt kenasti käpas. Hoidsin neid visuaale siis eemale, et oleks must ekraan. Sest visuaalid on küll huvitavad, aga nende ajal on selgelt tuntav, et ollakse liiga ärkvel teadvustasemel. Et nagu kinos kui vaate ekraanil visuaale, sisi oled ju ka peaaegu, et täiesti ärkvel. Nii ka nende mõttepiltide vaatamisega, et eks nad ole huvitavad vaadata, aga ega nendega väga sügavat mentaalset seisundit ei saavuta. Aga nad on muidugi väga huvitavad ja esoteerilise droogiga on nad muidugi veel huvitavamad. Igatahes neid visuale olen saanud kenasti kontrollida omal tahtel, et kas vaadata neid või mitte. Arvan, et sedalaadi oskust saab harjutada mediteerimistega.

Seega, üritasin siis siis hoiduda visuaalide tekkest, ja siis algavad tajutavad unne ärakukkumise sammud. Ka vilin peas läheb tugevamaks sel hetkel kui toimub ärakukkumise hetk. Näiteks vilin võib olla 5 sekundit mõõdukas, kuid seejärel intensiivistuda järgnevaks 5 sekundiks ja sel hetkel tunnete kuidas teadvus nõrgeneb, seejärel siis tajute seda ja tajumine käivitab teadvuse, mis tõmbab unnekukkumise tagasi, ja kuulete sinnajuurde selgelt, kuidas vilina helitase madaldub. Neid visuaalide tajutavaid tasemeid/kihte on mitmeid. Ükso n lihtsalt see, et kinnisilmi vaatlete oma silmamuna pinnal olevaid molekule. Neid molekule saab tõestada nii, et kui füüsiliselt liigutate silma, kas avate silmad, või panete sõrmed silma  peale vms, siis need molekulid kaovad hetkeks. See on siis selline kõige esimene pindmine visuaalide kiht. Vajalik on, et ruumis oleks natukenegi valgust, et lausa kottpimeda ruumi puhul ei ole need molekulid näha. Kui vaatate sinist taevast ja pilgutate 3 korda silmi, siis ka näete sageli ju selliseid sädemeid taevas liikumas. Need siis on näide biokeemiast, mis silma pinnal on nähtav. Aga tundub, et aju fantaasiamoodul ikkagi joonistab sageli juurde asju nendele molekulidele. Huvitavamad visuaalid sellisel silmatasandi kihil on näiteks värvigammade liikumine. Et vaate ekraan muutub paari sekundiga vasakult paremale munasest kollaseks. Eks tegelikult ole see lihtsalt vere jm olluse liikumine silmas, lihtsalt fantaasia moodul lisab natuke värvi juurde. Huvitavamad visuaalid sellel pindmisel tasandil on näiteks vaatevälja keskelt algavad sõõrid, mis siis suurenevad ekraani keskelt kuni ekraani vaateväljast välja, ja uusi sõõre tekib keskele aina juurde. Mõningaid huvitavaid teisigi selliseid visuaale tekib. Aga nende puhul ollakse küllalt ärkvel ja nende vaatlemise soovi korral tuleb siis hoidasilmi nii nagu nad avatuna asuvad, lihtsalt silmalaug on ees katmas. Kui ei ole soovi neid vaadelda, siis neid ei teki. Need on siis minu hinnangul sellised kõige vähemsügavad visuaalid, täiesti ärkvel oleku puhul.

On töiesti tajutav see hetk, kui silmapinna visuaalide etapp lülitub välja ja käima läheb sügavam visuaalide reshiim. Iga järgmise sügavama taseme üleminek on tajutav ja eks natuke praktiseerimsiega see tajumine ka läheb paremaks. Kui minnakse üle sügavamale kihile, siis enamasti pilt ees nagu muutub, läheb teistsugusemaks, ja ka tajute unisemat/sügavamat olekut või kuidas öelda. Ega ei tea, kas tegu on just sügavusega, võibolla on tegu lihtsalt aju erinevate moodulitega, mis ei paikne hierarhiliselt sügavuse mõõdupuul, vaid kõrvuti, nagu klaviatuuri nupud. Aga ma siiski nimetan sügavuse sõnaga neid visuaalide etappe/kihte, sest tunne on siiski, et teadvus on rohkem kadunud, olete sügavamal, alateadvusele lähemal. Silmavisuaalide vaatlemine on üsna igav, aga vahel ikkagi üllatab, ja päris huvitav vahel. Kui ei viitsinud teha silmavisuaalide jälgimist, siis võib kohe minna mõttepiltide joonistamise tasandile, ja üleminek on siis tajutav. Nagu lülitataks silmanägemine momentaalselt välja, pilt asendub ajupoolt joonistatava pildiga, silmad on surnud. Aga võib ka mõttepiltide etapi vahele jätta ja hoida musta värvi ekraani. Mõttepiltide tasand on juba väga huvitav. Näiteks siis kuvatakse ruunisümboleid, või muid asju. Pildijoonistaja ei kasuta enam silmapinna molekulide kujusid, vaid kasutab mõtteid, mis peab sel hetkel tekivad. Ja kui mõtteid eriti ei mõlguta, siis eks ta peab olema loov ja miskit ise välja mõtlema. Sedalaadi etapp on alati esoteerilsite droogidega. Aga esoteeriliste droogidega on sedalaadi pildid intensiivsemad, selgemalt eristuvad. Kui ärkvel olekus silmad lahti mõtlete lamba peale, siis tekib visuaal lambast, aga see on suht ähmane lambapilt, ega selles lamba silmi ja muid detaile ikka ei näe. Lihtsalt selline hägune pilt, mitte intensiivne. Aga silmad kinni mõttepildid on siis intensiivsemad, selgemad, ning esoteerilise droogiga veel intensiivsemad, selgemad, ja mida suurem doos, seda selgemad ja reaalsemad. Mõttepiltide vaatlemise ajal on tuntav kui need lülitatakse välja jam innakse edasi järgmisele sügavamale tasandile. On selgelt näha, et vana pildi reshiim võetakse ära, ja pannakse uus, ja hakatakseuuele uutmoodi joonistama. Vahel nagu oleks isegi kuulda väike kõlks, ümberlülitus heli, kui minnaksejärgmisele visuaalide tasandile. Näiteks kui tee neelatate, siis kuulete väikest neelatus heli, kuidagi sarnane heli on ka kui aju läheb üle sügavamale seisundile. Muidu mulle väga meeldib see kinnisilmi mõttepiltide joonistamise tasand, sest kuvatakse ikkagi väga huvitavaid slaide. Mingil määral saab siis nende slaididega manipuleerida, eks tuleb harjutada. Kui keskenduda mõnele salidile rohkem, või kui lihtsalt salidiseansi ajal keskenduda mõttetühjemaks, siis toimub järgmisse tasandisse minek.

Järgmine tasand on siis juba mitte slaiditasand vaid rohkem selline ruumiline tasand. Enamasti nagu kosmos, või mingi reaalsus-ruum, kus juba nagu lendate kuskil ja asjad mööduvad. See on juba päris sügav tasand minu kogemuste hulgas. Sellisest tasandist edasi olen vaid harva saanud jõuda tasandisse, kus liikumist enam pole, on seisev kosmos ja gaasipilve sarnane püsiv olend, et salide pole ja meteoriite ka mitte. Ja sel hetkel muidugi on juba üsna sügavalt keskendunud olek. Aga see kolmas liikuva kosmose tasand on juba ka huvitav. Selles on sageli tunnelis lendamise tunne. Ja jutt käib siis ilma esoteerilsie droogita juhu puhul siin hetkel. Esoteerilisega on tunnelid intensiivsemad ja reaalsemad.
Ja põhiline, et droogiga on silmad lahti ja tunnel laes.

Tulen siis tagasi selle juurde, et lugesin astraali alaseid mõtisklusi eile ja proovisin siis natuke keskenduda enne und ja teha siis astraali soovitusi. Silmakeemaia etappi ma ei soovinud, seda ei tekitanud, samuti mõttepiltide slaidishowd ei lasknud tekkida, lüõlitasin välja. Esimene tasand oli siis see niemtatud kosmose tasand. Et sinna jõuda vaatlesin siis tuba ja sulgesin silmad, et kujutlusvõimega tuba ette kujutada, aga ei õnnestunud. Mõistsin, et toa ettekujutamise soovitusmeetod on üliraske, ja raske uskuda, et kellelgi see õnenstuks. Lammast on lihtne ettekujutada/manada, aga tuba ikkagi mitte. Seejärel siis kohendasin keha asendeid vahepeal ja hakkasin ette kujutama kõit ja läbipaistavaid käsi, mis kõit tõmbaks. Sel hetkel algasid eelpool mainitud unnekukkumise hood, kus vilina suurenemisel tõmbasin end ärkvele tagasi. Korraks proovisin ka soovitatud redelit ette kujutada. Sel juhul tekkis spontaanselt mõte, et hakkaks kordama mantrat, et "ma soovin näha astraal maailma", ütlesin seda loomulikult inglise keeles, kuna ma mõtlen igapäevaselt inglise keeles, ainult vahel harva saan eesti keeles mõtlemise hobi harjutada. Ja selle spontaanse palve lausin ilmselt seetõttu, et kusagilt on meeles, et kuskil astraalisovoituses oli kirjas, et teadvustage omale eesmärki, näiteks öelge mõtetes "soovin kohtuda kõrgema olendiga". Ilmselt sealt mul see psontaanne palve tekkis. Ja kuidagi küllalt tugevalt ja siiralt. Ja kui palvet 2-3 korda mõtetes laususin, siis huvitavalt kombel lülitas aju end uuemasse kosmose reshiimi, mida ma varem pole kogenud. Eks tuleb veel praktiseerida seda tasandid, et ta selgemasõnaliselt ära protokollida siia. Selle palve järgi tõusis vilin kõrvus ja tunnetasin küllalt ärakukkunud olekut, aga mitte päris und veel.
Niipea kui palve sai lausutud mõtetes, siis kuvati uuem seninägematun kosmoseruum ja pulss tõusis momentaalselt üli kõrgeks. Tekkis suur ehmatus pulsi tõttu ja ka uue tasandi nägemise üllatuse tõttu. Kuskil 6 sekundit olin siis uues tasandis suure pulsi ja hirmuga ja siis tõmbas tagasi teadvusesse, rahunesin ja minutipärast kordasin palvet ja tõmbas taas uude tasandisse mõneks sekundiks. Seejärel enam ei suutnud kolmandat korda enam korrata ja palvemeetod ei toiminud, kuna see polnud enam siiras vast.
Selline huvitav uus kosmose tasand, et ega selgeid arusaadavaid objekte seal ei näinud, kuid oli heledam kui tavaline kosmose tasand. Ja nagu silmapunkti/objektiivi asukoht oli kuidagi teisiti selles uues tasandis. Ei oska öelda, et mis laadi uus tasand see oli, aga huvitav igatahes.

Võibolla siis teengi veel sedalaadi harjutusi. Ja vast harjutan lihtsalt une piirimail keskendumsit ja teadvusel olekut. Ja proovin seda palvemeetodit veelkord.

Igatahes tekkis selline uskumus, et äkki tõesti õnnestub kunagi ka astraal lendu teha. Aga kui ei õnnestu, ega siis ka igav pole, kuna uusi tasandeid/maailmu on ju ka huvitav praktiseerida. Aga jah, tagantjärge mõtlen, et hämmastav hirm/pulss tekkis niikiirelt. Ma olen siiski küllalt mitmesuguseid visuaale ja asju näind, et ega väga asjad ikka ei hirmuta, aga seekord siis jah tekkis suur hirm/ärevus koos pulsiga.

Q11
26 March, 15:42:12
Kirjelduse järgi sarnaneb see rohkem mentaal-rännakuga mitte astraaliga... Smile

Q11
22 April, 17:29:53
Astraalis on üks huvitav nähtus mida siis Mustaks Tühjuseks (Black Void-inglise keeles) kutsutakse.
Seal puudub nähtav astraalkeha, ainult tunnetuslik on säilinud. Mustas Tühjuses toimub tihti (mitte alati) pidev kukkumise tunne. Mõned on seda ka „põhjatusse põrgu“ langemisena iseloomustanud. Kus siis ego (isiksus) tükk-tüki haaval kaob ja kunagi enam uuestisündi ei toimu.
Seda nähtust saab esilekutsuda ka unes.
Tuleb unevoodi ärateha, uneteki alla minna ja ennast „unest astraali tõmmata“. Mul on Musta Tühjusesse nii olnud kergem minna kui Ärkvelolekust Astraali ja siis sealt.
Kui „kukkumisehirm“ liiga suureks läheb võib alati unne tagasi pöörduda...niiet karta pole vaja...Smile

OP
22 April, 18:26:19
Guugeldades vaga ei leia infot sellel teemal.
See teeb sinu positused yhiskonnale vaga vaartuslikuks.
Moelda, millise karuteene teevad yhiskonnale inimesed, kes sind banniks?
Guugeldades leidsin yhe sarnase Tyhjuse iseloomustuse:
https://deepluciddreaming.com/2015/05/the-lucid-void/

Seal oeldakse, et tyhjuses pole midagi, sh ka midagi tuttavat, seetotto tekib tyhjuses hirm. Arvan muidu, et sedalaadi Tyhjuse ruumi kogetakse vahel ka droogidega.
Vasta
OP
22 April, 18:56:13
Veel yks Tumeda Tyhjuse kirjeldus:
https://consciouslifenews.com/experience.../11134741/

Oeldakse, et Tyhjuse saavutamiseks on vaja mingeid keerukaid tegevusi unes teha.

OP
25 April, 14:34:07
Kadakas räägib astraal-tasandist, ja selle parasiitidest.
Ei tea, kas ta mõtleb traditsioonilises mõistes astraal und või mingit muud olekut?

Astraaltasandi parasiidid
Astraaltasand on emotsioonid, nii positiivsed kui ka negatiivsed. Selle tasandi parasiidid sunnivad inimest tugevalt üle elama igasugu emotsioone, et saada kätte energiat inimese astraalkehast. Sellel tasandil tegutsevad ka igasugu "petised", spekuleerides inimese usul ja ideaalidel.
Parasiidid võivad anda impulsi mingiks emotsionaalseks signaaliks, näiteks ärevus lapse pärast, kes läks kodust välja ja pole lubatud ajaks tagasi tulnud. Ülejäänu sõltub juba inimesest endast, kui ta hakkab seda emotsiooni üles kütma igasugu mõtetega ja seda igatpidi tugevdama, siis sellega inimene eraldab astraalenergiat parasiitidele toiduks. Teine laialtlevinud näide on seriaalide vaatamine või raamatu lugemine, kui liialt hakatakse tegelastele kaasa elama. Osad toimetavad unenägudes, esitades erinevaid unenäo stsenaariume, et inimest emotsionaalsest tasakaalust välja viia. Lõppkokku võtteks liiga suurte ja intensiivsete negatiivse iseloomuga üleelamiste (stress, närvitsemine, hüsteerika) tulemusel tühjeneb astraalkeha sel määral, et võib toimuda tema lahustumine ruumis füüsilise keha suhtes. See omakorda tekitab püsiva ektoplasma väljavoolu välisesse maailma, mis lõpuks päädib minimaalselt närvivapustusega või maksimaalselt insuldiga. Samuti leidub tegelasi, kes võivad inimest otse rünnata ja toituda tema astraalenergiast. Siia kategooriasse võib lisada nn "magusad kanaldajad" - igasugused kallid, armastatud, inglilaadsed valguse sõdalased jne, kes lubavad karma isandate, jumalaema, kosmiliste föderatsioonide ja nõukogude nimel paradiisi saabumist ja kohest võitu pimeduse tegelaste üle. Tegelikkuses aga lihtsalt kasvatavad rõõmsat ja naiivset ego. Kaudselt kuuluvad siia ka sihukesed ootused nagu ammuse võla tagasisaamine, kaotatud armastuse leidmine ja parasiitide miinimumprogramm: kas ma keerasin ukse lukku, tõmbasin triikraua välja, vajadus kontrollida oma telefoni vähemalt kord tunni aja jooksul jne.
Kaitse astraalparasiitide vastu

Ärge kruttige oma mõtteid liigselt. Teil on piisavalt informatsiooni, et teha vajalikud järeldused.
Tarvis on aru saada, et sõltumata närveerimisest või mitte närveerimisest te ei suuda olukorda endale paremaks muuta, küll aga võib liigne närveerimine ja negatiivsete mõtete mõtlemine tekitada olukorra, mida te kõige rohkem kardate. Energeetilisest seisukohast on kõige mõttekam mitte närveerida ja oma energiat kokku hoida.
Jälgige emotsioone, leidke negatiivsetele emotsioonidele nende algus ja töödelge need ümber.
Mediteerige.
Filmide ja raamatute puhul pidage meeles, et tegemist on väljamõeldistega, kes lihtsalt täidavad oma ülesannet,  ja mitte reaalsete tegelastega. Teil lihtsalt pole kedagi, kelle pärast muretseda.
Puhastage ja kaitske oma töökohta.
https://www.facebook.com/notes/ants-pilv...233960606/

Q11
25 April, 14:46:18
Kui ta räägibki astraalist, siis ei ole Kadakas seal piisavalt palju käinud. Ja kui on, siis ikka silmad punnis peas, imestab selle "maailma" ehk Teise Seisundi üle... Smile

OP
26 April, 20:37:47
Muidu voiks teha uuringu, katsed, mille tulemuseks oleks protsent, mis naitab, kui paljud ininesed on voimelised sinu Q1 juhendamisel, siin foorumis, teostama esimest astraal und.
Mis sa arvad, mitmel protsendil onnestuks sinu juhendusel siin?

Q11
26 April, 21:12:01
Kui ma niiöelda „kuivalt“ räägiksin, siis järjekord oleks :
Unede meenutamine.
Igapäev käe (parema) vaatamine (praktiline harjutus).
Lugemine unedest.
Teatud ajapärast esimese teadliku une saavutamine.
Neid korrates on suur võimalus Astraal (otse ärkveloleku toast, uneilma tuppa minek).
Teine „tee“ on Deemoni äratamine. Kundalini jooga on suht ligidal selle praktiseerimisel.
Aga Deemon ületab astraali barjääri ja võib vabalt Ärkvelolekusse tulla niiet sellega peaks siis arvestama...Smile

OP
02 May, 18:32:09
Aga mida see kae vaatamine taotleb?
Ja mitu minutit enamasti 1 astraal uni kestab?
Ja, kas onviimasel ajal miskit uudset voi yllatavat avastanud astraalis?

Q11
02 May, 21:50:38
Quote from: OP on 02 May, 18:32:09
Aga mida see kae vaatamine taotleb?
Ja mitu minutit enamasti 1 astraal uni kestab?
Ja, kas onviimasel ajal miskit uudset voi yllatavat avastanud astraalis?

Kui Ärkvelolekus igapäev mõned korrad vaatad oma paremat käelaba, pöörad pilgu ära ja vaatad uuesti, siis teatud ajapärast peaks see harjumus kanduma üle unne. Kui seal vaatad kätt, pöörad pea ära ja vaatad uuesti siis Unejoonistaja ei suuda niiruttu samasugust pilti genereerida. Sul on kas kolm näppu, seitse, või on nad kuidagi puseriti ja toimub "plõksti" arusaam :"osssaaa...ma olengi unes"... :o
Sest ükskõik kui absurdne uni muidu ka ei ole, võtab inimene seda normaalsusena. Enamalt (eks on ka erandeid) ennem astraali minekut peaksid teatud perioodil teadlikud uned toimuma. Ma meenutan...mul olid vist ikka umbes poolaastat kui esimest korda astraali sain. Ja ega ma siis ei teadnud sellisest nähtusest midagi... Smile
Kui kaua astraal kestab? Seda ma ei oska öelda. Võibolla uni on 10 korda tavalisest ärkveloleku ajast kiirem? Aga millegipärast ma ei usu...aa...mul meenus ükskord silmad lahti hämaras toas hakkasin laes mingit mustvalget Esimesest Maailmasõjast filmi nägema. Ja see oli jah  mingi 2-3 kordse kiirusega. Väga naljakas ... ;D

loffe
03 May, 00:09:51
Q11 kas sa võiksid natuke lähemalt selgitada mis/kes on Unejoonistaja ja Deemon.

Q11
03 May, 09:16:13
Quote from: loffe on 03 May, 00:09:51
Q11 kas sa võiksid natuke lähemalt selgitada mis/kes on Unejoonistaja ja Deemon.
Kui inimene näeb und siis toimub seal mingi mõtestatud ( ükskõik kui absurdsete tegelastega) „film“
Unejoonistajaks nimetangi seda, kes siis sellise züsee loob. Või ka ümbruse. Ärkad astraali on unetuba peaaegu äravahetamiseni sarnane ärkveoleku toaga. Unejoonistaja võtab pilte nii „mõttemälust“ . Näiteks „joonistab“ astraali lauale vaasi mida seal ei peaks olema aga eile televiisorist nähtud filmist see millegipärast talle meeldis ja  arvas, et niimoodi sobiks.
„Tundemälust“ võttes loob ümbruse tunnetepõhjal. Võtab  keda ärkvelolekus lihtsalt tead ja loob tema vastu suure armastuse. Niiet hommikul tõustes võib inimene olla segaduses ja arvata, et see teine ongi kauaotsitud Hingesugulane.
Unejoonistaja fantaasia kapatsiteet on väga suur. Tal on „otsepääs“ kõige sügavamatele ajusoppideni, kõik elus allasurutud hirmud, ihad, soovid on ta võimeline välja tooma ja sellest järjekordse filmi kokku klopsima.
Miks poleks unes lihtsalt kaootilised mõtted? Tõenäoliselt ka on kuid mälu ei pea vajalikuks neid registreerida aga Unejoonistaja püüab jäljendada ärkveloleku mõtestatud järjepidevust. Mida siis vahelduva eduga mälu tähtsaks peab( hommikul meenuv uni).
Unejoonistaja eest on võimalik ka „ära joosta“.
Selleks peab olema teadlikus unes. Unesilmad pärani lahti. Ja hakatagi otseselt jooksma. Ükskõik mis takistused ees ka poleks (puud, aed, majasein, auto jne) nendest joosta läbi.
Unejoonistaja püüab koguaeg edasist ümbrust luua aga kuna nii ruttu ta ei saa „maalida“, siis hüüab seljatagant ähkides „oota...oota nüüd...ma ei jõua nii kiiresti“ ja lööb lõpuks käega „ah, mine siis“...Smile
Ja sealt edasi on Unenägude vaheline ala, või Alglõuend kuhupeale  uned saavad tekkida.
Seal ei ole mittemidagi, ei värve, ei kaugusi. Heh, võiks väita, et isegi lõpmatust seal pole.
Selline siis minu Unejoonistaja definitsioon...Smile

loffe
03 May, 09:48:42
Väga huvitav. Mulle jäi just silma see, et võid eest ära joosta ning jõuad tühja ruumi.
Kas võib olla, et kompad meele piiri? Ma ei tea kas on aga mul on mingi sarnane kogemus, küll aga mitte unes vaid tavateadlikkuses.
Mingi periood ma tundsin endas seda tühjust. Nii reaalselt nagu enda kätt või jalga. Arvasin, et minnes piisavalt sinna sisse leian kes ma olen. Iga kord nagu oli seal midagi aga kui läksin vaatama siis oli absoluutne tühjus. Pärast sain teada, et peaaegu iga teeline on käinud seal otsimas ennast aga ennast pole sealt võimalik leida. Ka edasi pole sealt võimalik minna.

OP
03 May, 11:20:11
Alglõuendiga seonduvalt kirjutati, et kui teha midagi enneolematut, näiteks lõuendist mõtetes kõrgemale vaadates, ehk siis visuaalselt kinoekraani nihutada vaatevälja alla, siis sedalaadi enne olematu tegevus pidavat tekitama ka omamoodi erilisemaid seisundeid. Mäletatavasti nn Musta Tühjust, või kuidas seda nimetati, kus on siis sarnane astraali seisundile, kuid visuaalset poolt pole, on vaid teadlikkuse tajumine ja must pilt.
Ja seal soovitati ka muid ebatavalisi toiminguid, näiteks mõtetes kuidagi kõik nähtavat objektid õhku tõsta, nagu õudusvilmides toa mööbel tõuseb lakke. Ka selline ebatavaline toiming pidavat teadlikes unedes tekitama Musta tühjuse olekuid.

Kuna mina unesid ei näe eriti, siis ma jagan lihtsalt seda, mida olen lugenud.

OP
03 May, 20:04:53
Ma nyyd poorasin pilgu labakae peale paar korda.
Mida siis jargmise sammuna nyyd ette votta?

Q11
03 May, 20:12:23
Quote from: OP on 03 May, 20:04:53
Ma nyyd poorasin pilgu labakae peale paar korda.
Mida siis jargmise sammuna nyyd ette votta?
Arvad, et sellest paarist korrast nüüd piisas, et unes sul see meenuks?
Ma pakuks, et see võib mõni kuu aega võtta kuni see „käevaatamise“ harjumus kinnistub.
Aga Sa oled vist selle ootamiseks liiga kärsitu...Smile

OP
03 May, 21:10:34
Aga kas piisab kui kajastan selle aasta lopuni oma blogis kae vaatamist voi kindla peale minek oleks kui jargmise aasta ka lisaks?
Ja, mida siis ylejargmise aasta blogis harjutada jargmise sammuna?

Q11
03 May, 21:16:47
Quote from: OP on 03 May, 21:10:34
Aga kas piisab kui kajastan selle aasta lopuni oma blogis kae vaatamist voi kindla peale minek oleks kui jargmise aasta ka lisaks?
Ja, mida siis ylejargmise aasta blogis harjutada jargmise sammuna? 

No kui kaheaasta jooksul igapäev oma paremat kätt vaadata paarkümmend korda ja ikka see unes ei meenu siis...siis kolmandal aastal soovitaks varbaid vaatama hakata...Smile
Vasta
OP
60: 03 May, 21:48:47
Aga milline ikkagi see mentaal rannak on? Kad mentalistid naevad ikka miskit huvitavat voi on igav must tyhjus vms?

Q11
03 May, 21:56:02
Quote from: OP on 03 May, 21:48:47
Aga milline ikkagi see mentaal rannak on? Kad mentalistid naevad ikka miskit huvitavat voi on igav must tyhjus vms?
Mental projection is very similar, to what is sometimes called remote viewing. What you are actually doing in mental projection, is projecting your mind to another place. This differs from a full blown astral projection, in that you are not projecting your complete astral body, but you are just projecting your mind. In other words when you project somewhere, doing the mental projection technique, you will experience the place you wish to visit, but you will not see yourself in that place, it’s sort of like watching a television show, as opposed to participating in a play.

OP
62: 03 May, 22:04:06
Sinu voorkeelses jutus nagu antakse moista, et tegu on kujutlusvoimega kaines arkvel olekus. Nii siis voi?

OP
03 May, 22:28:01
Muidu nn Remote Viewing ehk Kaugvaatamine tundub tahendama kahte vaateviisi. Yks on siis spontaanselt paberile sirgeldamine. Teine, haruldane viis, on nn mentaal rannak. Seega tundub, et saab vordusmargi panna: Mentaal=RemoteViewing. Voi mis te arvate?

OP
03 May, 23:10:26
Ytleme, et on moisted:
1. KaugVaatamine sirgeldusmeetodil,
2. KaugVaatamine mottepildi meetodil,
3. Mentaal rannak,
4. Tavaline uni.

Siis mulle tundub, et 1 ei oma mingit motekust, see on nagu tahtede seisu jargi ennustajad.
2 ja 3 on samad asjad, lihtsalt erinevad nimetused.
Aga 4 osas pole kindel aga voimalik, et 4 ehk uni teostab enamasti fantaasia filmi, kuid vahel harva ka mentaal rannakut ehk kaugvaadet.
Seega 2=3, ja vahel ka 4=3=2.
Akki nii siis.

Huvitav, kas mentaal rannaku praktiseerimiseks tuleks 2 aastat vaadelda akki vasakut katt siis. Siis voiksin teha 2 blogi omale jargmisteks aastateks.

OP
03 May, 23:57:11
Aga mis moodi esimene astraal uni oli, mis sisu oli?
Quote from: Q11
  ennem astraali minekut peaksid teatud perioodil teadlikud uned toimuma. Ma meenutan...mul olid vist ikka umbes poolaastat kui esimest korda astraali sain.

Q11
04 May, 09:38:28
Esimene on väga hästi meeles.
Astraalimesilane sumiseb toas. Vaikus. Teen unesilmad lahti. Suur rotveiler hüppab vihaselt urisedes toanurgast minu poole. Karjatan. Ärkan üles. Kõik.
Teine.
Astraalimesilane sumiseb toas. Vaikus. Teen unesilmad lahti. Rotveileri suurune must ämblik hüppab toanurgast minu poole. Traditsiooniliselt pistan karjuma. Ärkan üles. Kõik.
Niiet ei maksa esimestest astraaliminekutest midagi erilist oodata.
Astraalimineku helid (keegi koputab uksele, hüüab su nime jne) – sellega alateadvus ( ma kasutan siin seda sõna muidu kui fantoom paneksin ei saadaks päris hästi aru) kontrollib kas oled ikka magama jäänud (mõtetega kaasa läinud) või mitte. Ja kui talle midagigi tundub kahtlast loob ta Unejoonistaja abiga koheselt ehmatuse (suur ämblik), mis siis unekeha võpatuse kannnab üle ärkveloleku kehasse ja lõpetab unehalvatuse. Ehk ärkad üesse...Smile

OP
04 May, 11:58:26
Tundub, et Kaugvaatamist nimetatakse ka SelgeltNägemiseks, et siis sünonüümid nagu või.
Mulle tundub siis nii:
MentaalRännak=SelgeltNägemine=KaugVaatamine.

Raamat räägib mõtetest ja sündmustest, mis said alguse remote viewingu ehk teisisõnu selgeltnägemisega kokkupuutumisel.
https://www.goodreads.com/book/show/1276...e-unepiiri

OP
69: 06 May, 18:21:56
Oleks huvitav kui astraal unes liigutakse edasi muudesse olekutesse/maailmadesse. Naiteks hakatakse astraalis mediteerima, mis viib olekusse/maailma A, ja sealt omakorda edasi B'sse jne. Aga vaevalt selline fantastiline asi oleks voimalik.

Q11
06 May, 20:11:36
Quote from: OP on 06 May, 18:21:56
Oleks huvitav kui astraal unes liigutakse edasi muudesse olekutesse/maailmadesse. Naiteks hakatakse astraalis mediteerima, mis viib olekusse/maailma A, ja sealt omakorda edasi B'sse jne. Aga vaevalt selline fantastiline asi oleks voimalik.
Päris täpselt ei saanud aru mida silmas pidasid aga väga imelik on astraalis oma mõtteid vaadelda/kinnipidada tõepoolest... Smile

Naut
07 May, 17:09:57
Quote from: Mannu on 09 March, 19:39:23
Ma tglt lendan mentaalis, sarnasemalt Naudile, kui sa teda mäletad. Käin kus tahan, midagi kaugvaatluse taolist, aga ma kahtlen kui tõest pilti ma näen. Unes ka lendan. Füüsilises maailmas on nii, et kui füüsiline keha on täiega väsinud, siis mõistusele tundub nii loomulik, et nüüd teleporteerun. Aga, kurat, ei saa.

See kahtlus on jah, alaline. No selle pildi "tõesuses" siis. 
Miks on kahtlused? Sest meile on ju tambitud kõiges kahtlemist pea maast madalast ja oleme selle lisaks saanud kaasa ka emapiimaga ja meie emadel suht samamoodi ja sealt ka vanaemadel ja veelgi kaugemale ehk. Ja ikka täpselt valemi järgi: (igaks juhuks) kahtle, (igaks juhuks) ära usu ja eriti ära usu ENNAST, (igaks juhuks) ära unista ja vaata ilutsemine... ehk rõõmustamine... teada värk: pika ilu peale tuleb pill ikka raudpolt, seega parem mitte. : ) Kehvemal juhul öeldakse sulle muidu, et oled lihtsalt napakas, koguni skiso ehk (hehee), visatakse parteist välja (omal ajal) või muust ontlikust grupist või sektist või ühingust, või siis jääd lihtsalt naerualauseks.
Seega kõige raskem justkui ongi seesama: ENDASSE uskumine, ENDA... natuke isegi ehk lapsemeelne usaldamine, ENDA tajude/piltide/helide vastuvõtmine. Olgu või ise muheledes, kuid... ikkagi mitte välistades.
Loomulikult meie nö. kaineks koolitatud mõistuse pragmaatika nõuab siinsesse ratsionaalsesse maailma dresseerituna oma, aga... kui ikkagi lihtsalt proovida ja öelda "no miks mitte?".
Võita on ju justkui rohkem kui kaotada siiski?

Aga jah, mina olen siis see mentaal-nautika katselendur ja nii. : )

Quote from: OP on 03 May, 22:28:01
Muidu nn Remote Viewing ehk Kaugvaatamine tundub tahendama kahte vaateviisi. Yks on siis spontaanselt paberile sirgeldamine. Teine, haruldane viis, on nn mentaal rannak. Seega tundub, et saab vordusmargi panna: Mentaal=RemoteViewing. Voi mis te arvate?

Kunagi kui alustasin, siis muidugi Remote Viewing nimetusena oli mulle täiesti tundmatu.
Õieti lugesingi selles nüüdseks juba aktsepteeritud meetodist vaid kuskil aastat 2 tagasi, kui pidin Paraweebis tõestama (ka vist endale), et ma ehk ikka päris kukuu pole. : )

Pikemalt olengi nendest mentaalilendudest ja saadud infost kirjutanud siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9143
teema all "Jutuajamised oma Teejuhiga".

Seal keskkonnas on nüüdseks küll aasta nö. pausis oldud... aga põhimõtteliselt mingid nüansid (või viited oma sarnastele postitustele samas foorumis) on nendest mentaalrännakute omakogemustest seal lugeda, kui kedagi huvitab.

Veel võin öelda, et põhierinevus astraalis käikudest on minu jaoks eelkõige nö. tehnilist laadi. Noet võid seda oma ekskurssi või vaatlust (info kogumiseks või "just for fun") teha ikkagi just siis, kui isu tuleb. Ehk siis ei pea ootama, kuni magama jääd, et neid peenelt timmitud poolunest hüppeid astraali siis sooritada oleks võimalik. Kuigi... osad kogenenumad "astraalikud" vist saavad ka suvalises päevaajas end sinna smuugeldada, kuid see on siiski haruldasem. Ikka tuleb oodata, kuni vähemalt veidigi haigutama hakkad, sest ilmselt on igaüks kogenud, et päris vägisi end magama sundida (ilma unerohuta) on ikka üksjagu keeruline.
Või on sul Q11, ka suvalisel päevaajal ja vajalike unisusenähtudeta võimalik rändama minna?

Mentaalrännakutega samas piisabki vaid mõningasest häälestusest ja reis võib alata. : )

OP
07 May, 17:57:10
Arvan, et astraali puhul on pildi intensiivsus/selgus tugev ehk väga reaalne, tekib lausa imestusi kui avastatakse end astraal-seisundist.
Ma pole kunagi enda-teada astraalis olnud, ja kahtlen, kas Q11 juhendusel siin foorumis see õnnestuks kunagi üldse, aga usun, et ju see näib väga reaalne, ehk intensiivne visuaal nagu näeme ärkvel olels igapäeva pilti. Kui mõtlen niisama lamba peale, siis mul tekib ka mingi visuaal lambast, aga tema silmi ikka ei näe selles kuvatavas lamba mõttepildis, seetõttu ma nimetan seda mõttepilti mitte-intensiivseks. Esoteeriliste seentega oleks aga lammas intensiivsema pildiga, ja ka unes on üsna intensiivne film.

Mõned katsetused, mida ise olen keskendumistega teinud, kuvavad küll ühtteist, kuid see pole kuigi "intensiivne"/terav pilt, on näiteks selline tühi kontoriruum, ilma mööblita, kuvatud, mitte-teravalt. Või siis kuvatakse vahel mõningaid visuaale, näiteks ruunisümbolit mustal taustal.

Arvan-oletan, et tõeline mentaal-rännak on siiski küllalt intensiivne/terav pilt, nagu ka astraal-uni. Või mis te arvate, et äkki ongi selline ebaterav kujutis või?

Naut
07 May, 18:28:31
Aga mina nüüd ikka proovisin kaaa. 

Ehk siis alustasin nende astraalkäikude harjutamistega siis uuesti. : )
Kunagi (lausa) aastate eest jäi see asi pooleli (polnud justkui ikka nii meeldiv ja nendes juhitud une seikades oli ka paar "ämbrit") ning lisaks oma mentalistika süvahobiga nagu kaldusin ka sinna viimasesse justkui ära, seega jah, jäi see astraali asi pooleli.
Aga kuna Q11 siin siiski minu meelest küllaltki arusaadavalt nüüd kirjeldab seda kõike, siis uudishimu ajab siiski takka. Ja hirmusid on ka vähem.

Kuna ma olen natuke niigi linnuunega, ärkan öö jooksul viimasel ajal mitmeid kordi justkui iseeneslikult niigi üles ehk siis kott-magamised pole mulle eriti omased enam, siis nuputasin siin oma arunatukesega, et eeldused antud astraalharjutusteks peaks justkui soodsad ju olema.
No mõeldud - tehtud. Piisab ju vaid tõsiselt tahta ja häälestuda, onju?!
Olin seega tänasel ööhakul entusiastlik nagu noor pioneer enne sooloesinemist lõkkeõhtul! : ))
Oeh.
Ühesõnaga kui ma muidu ärkan ehk 2-3 korda öö jooksul, siis nüüd kogu selles ülipüüdlikkusesse ärkasin ja suikusin korda 20 või rohkem (mu enda meelest). Ikka aina vahepeal (unesogasena) häälestudes ja püüdes seda unepiiri uuesti ära tabada ja kuulatades surinaid või hõikeid ja kujutledes tuba ja vaadates kätt ja joonistades vaimusilma küll köisi, redeleid või treppe ning suht sassikammituna piiluda, kas kuskil ehk mõnda mesilast või rottveilerit pole. Ja poolöötsakil (ehk istuli) ma ka ikka uinuda enam ei raatsinud, sest padi tundus kerratõmbudes ikka aina magusam ja tekk pehmem.
Nooooooo maitea....
Ja ma saan Mannust ikka täitsa aru vist.
Tõdesin ka seal väherdes ja  pooluimasena vahepeal mõmisedes, et pole vist ikka antud....
kui korraga...
...jah, juba koidiku ajal... tegin nagu kuskil seal taaskordses piiristaadiumis ühe tõste.
Ehk siis tõstsin enda keha justkui ise (mõtteliselt) üles. Või pigem... nagu endast välja siis.
Ja tuligi selle peale siis seesama väike WAU-moment. Kus kõik oli tõepoolest ikka väga kirkalt täiesti 3D su ümber ja panoraam on laiem ja saab ikka selgelt aru, et ei, ärkvel ma pole, kuid ma ka ei maga... ja nihe on keha suhtes ilmselgelt sees.
Jah, see ON ikka üpriski erinev nii unest kui nägemustest kui muust kogetust.
Ja kuigi ma ka oma mentaalrännakutel näen tihti väga detailseid asju (tajudes isegi mingeid faktuure jne), siis see on siiski erinev.
Ja kogemusena tõesti tore. : )

Aga rohkem ma end siiski sellel esimesel korral lahti ei suutnud kehast rebida.
Võibolla olin ka suurest üritamisest lihtsalt liiga väsinud.
Ehk siis proovin veel.

Kuigi... magamata ma olen selle väikese (esialgu ebaleva) astraaltoreduse lõivuna siiski totaalselt. : D

Q11
#74: 07 May, 18:28:39
"Või on sul Q11, ka suvalisel päevaajal ja vajalike unisusenähtudeta võimalik rändama minna?"
Nö „unepildid“ tekkivad jah. Astraali päeval pole küll kunagi läinud. Pole nagu sellist tahtmist/proovimist ka olnud.
„Ma pole kunagi enda-teada astraalis olnud, ja kahtlen, kas Q11 juhendusel siin foorumis see õnnestuks kunagi üldse“
Panen natuke „Diipi“...
Astraaliminekut õpetab Deemon. Paraweebis vaid ainult kasutaja Lokster ,kes kundalini Deemoniga kursis oli. Siin Voorumis „istub“ Deemon sees.
Ettevaatust! Nakkusoht!... Smile
Vasta
Naut
75: 07 May, 18:39:16
Quote from: Q11 on 07 May, 18:28:39
Astraaliminekut õpetab Deemon. Paraweebis vaid ainult kasutaja Lokster ,kes kundalini Deemoniga kursis oli. Siin Voorumis „istub“ Deemon sees.
Ettevaatust! Nakkusoht!... Smile

No need on jälle need süsteemiterminid ja nimetused. Ehk siis teemasse "seltsimehed, kõigepealt sünkroniseerime mõisteid". Kuigi samale asjale on erinevates õpetustes (või kultuurides) erinevad nimetused pandud ja meie siin nüüd korrutame just neid endale nö. rohkem südamelähedasi ja armsaid.
On nii? : )
Kuis iganes on, kuid ka mina palusin sellel oma katsel abi oma Teejuhilt. Kes muidugi lahkelt ka nõus oli siis nö. assisteerima. Ja noh... koos ikka nagu kindlam tunne ja nii. : )

OP
07 May, 19:19:31
Need jutustused on seal väga-väga head.
Mainid ka Remote Viewingut seal, loen. Mingil põhjusel see KaugVaate teema pakub mulle huvi.

Quote from: Naut on 07 May, 17:09:57
Kunagi kui alustasin, siis muidugi Remote Viewing nimetusena oli mulle täiesti tundmatu.
Õieti lugesingi selles nüüdseks juba aktsepteeritud meetodist vaid kuskil aastat 2 tagasi, kui pidin Paraweebis tõestama (ka vist endale), et ma ehk ikka päris kukuu pole. : )
Pikemalt olengi nendest mentaalilendudest ja saadud infost kirjutanud siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9143
teema all "Jutuajamised oma Teejuhiga".

Naut
07 May, 19:36:18
OP, ma arvan, et sulle peaks see kaugvaatlus ka ilmselt sobima, kuna sul pildiline nägemine ja nägemused (olgu siis abstraktsel või konkreetsel tasemel) tekivad kergelt, järelikult on selliseks süvavaatluseks ka eeldused nagu olemas.
Mul endal on ka (maast madalast) mingid parakogemused ikka just visuaalsed olnud. Kuskil seal oma vaimusilmas ja eriti kinniste silmadea näen ka just pilte. Ka mustreid või mingeid muid struktuure aegajalt.
Mõned kuulevad aga helisid või info tuleb tekstina või lihtsalt tekib mingi nö. teadmine või taju nö. endavälisest infost.
Selles mõttes on igatemoodi nagu ok. Siin pole reegleid.
Kes aga misiganes nägemise-nägemuste, ka afirmatsioonidega või halodünaamikaga rohkem sina-peal, siis jah, see peaks sobima.

Q11
07 May, 19:54:21
Mitte-duaalsus kehitaks sellepeale õlgu. Teda ei huvita „minevikujutt“ või „nägin astraalis jeesust“.
Teda huvitab ainult...“Kes nägi?“...Smile

Naut
 07 May, 20:26:05
Sina, Q11, nägid viimati astraalis Putinit, saan aru.
Kas Mitte-duaalsust huvitas see? Kehitas ta õlgu?
Muidugi huvitas. Muidugi ei kehitanud.  Kuis ta siis saakski? Ega Ta miskine nannipunn ole. Ta on ju Kõik. : )

Q11
07 May, 20:51:47
hehehe...no nüüd on Voorum kuidagi teistmoodi. A las olla.
Putin oli Unejoonistaja poolt loodud.
Mina (Hetk) vaatab kõike neutraalselt.
Küsimus...
Kas Hetk(Jumal) eksisteerib?.. Smile

OP
#81: 07 May, 21:08:51
Quote from: Q11 on 07 May, 20:51:47
Putin oli Unejoonistaja poolt loodud.
Mina (Hetk) vaatab kõike neutraalselt.
Küsimus...
Kas Hetk(Jumal) eksisteerib?.. Smile

Kas on üldse võimalik üdini neutraalne olla? Milline näide oleks täielikul neutraalsusel? Näiteks vaatleme põrsast. Mis moodi oleks põrsast neutraalne vaadelda? siis kui ei teki isu teda ahju panna, eksole? Ok, aga mis veel? Siis kui ei teki mõtet, et see on ju see asi, mida inimesed nimetavad sõnaga "siga", eksole? Mulle tundub, et täiesit neutraalne oleks see, kui üldse ühtegi mõtet ei mõtleks põrsa kohta.

Q11
07 May, 21:12:24
Selles mu küsimus oligi "Mulle tundub, et täiesit neutraalne oleks see, kui üldse ühtegi mõtet ei mõtleks põrsa kohta."
Kas ilma mõtteta eksisteerib Hetk...??

Q11
08 May, 18:39:57
„Mulle tundub, et täiesit neutraalne oleks see, kui üldse ühtegi mõtet ei mõtleks põrsa kohta.“
Ja põrsas siis eksisteeriks kus?...Smile

OP
08 May, 19:05:45
Quote from: Q11 on 08 May, 18:39:57
„Mulle tundub, et täiesit neutraalne oleks see, kui üldse ühtegi mõtet ei mõtleks põrsa kohta.“
Ja põrsas siis eksisteeriks kus?...Smile

Asjad eksisteerivad ilma, et inimesed nende peale motleks. Naiteks kui merepohjast nahakse uut lobsteri liiki, siis selle hetkeni polnud ykski inimene seda uut liiki nainud ega selle kohta yhtegi motet moelnud. Seega see lopster eksisteerib soltumatult inimesest ja soltumatult inimeste motetest.
Samamoodi eksisteerib ka porsas.
Ja see, millised tunnused, atribuudid, asukohad porsal on, ei oma ju olulisust. Piisab sellest et okeme toestanud tema soltumatust inimesest. Isegi metsakaamera voib yles seadistada, et toestada metsporsa eksistentsi. Inimesest on porsas soltumatu.

Q11
08 May, 19:13:15
Sa väidad, et väljaspool Jumalat eksisteerib midagi? Kuidas?... Smile

OP
08 May, 19:27:15
Quote from: Q11 on 08 May, 19:13:15
Sa väidad, et väljaspool Jumalat eksisteerib midagi? Kuidas?... Smile

See on taiesti ootusparane, et me ei moista jumala temaatikat. Otsime inimestena selles loogikat ja teeme naiivseid eelduseid. Seetottu on taiesti arusaadav, et sa ei moista. Paljud arvavadki, et inimene ei saagi moista nagu ka sipelgas ei moista universumit.
Aga voiks ka nii moelda, et valjaspoolsust ja muid asju pole olemas, seega on sinu kysimus vale.
Voib ka nii moelda, et sa ei pea eeldama, et porsas eksisteerib valjaspool jumalat. Millest sa seda eeldad?
Voib ka nii moelda, et jymal ei ole ruumiline moiste, seetottu tema sees ega tema ymber midagi ei eksisteeri. Naiteks nagu ka fyysikaline keha mass ehk raskus on arvuline moiste, ja see mass ei ole ruumiline moiste.

Q11
08 May, 19:33:32
Mis asi on "Olemine"?... Smile

OP
08 May, 19:38:12
Olemine on moiste, mis suudab kirjeldada asju, mida inimene moistab.
Asju, mida ei moisteta, nene jaoks pole veel sobivat moistet loodud, aga kasutatakse ekslikult moistet olema ja muid sonu ikkagi, see aga on naiivne, kuna eeldame, et inimkeel ja inimene pole voimeline kasitlema jumala temaatikat.
Porsas aga on inimestele moistetav teema. Selle olemasolu toestatakse metsakaameraga.

Q11
08 May, 19:41:05
Nägemine põrsast metsakaamera kaudu tekitab samamoodi küsimuse... aga... „Kes näeb?“...
Vasta
OP
90: 08 May, 19:44:16
Kass naeb naiteks kui ta vaatab hiljem Youtbest metskaamerast loomi ja selgelt eeldab, et nad asuvad monitori taga.

Q11
91: 08 May, 19:49:59
Samamoodi kui und näed eeldad , et see on "päris"... Smile

OP
08 May, 19:59:48
Metsakaamera salvestis tundub mulle paris, kuna seda saab korduvalt vaadata, korrata, et veenduda metsporsa eksisteerimisse. Ning lisaks ka kassid vaatlevad seda ja ytlevad "jah, porsad eksisteerivad".
Aga une kohta nii veenvat toestust tuua ei saa. Ning jumala kohta pole isegi mitte rahuldavat toestust.

Q11
08 May, 20:23:52
Jumal on Vaatlev Mina. See ongi tõestus. Põrsas on Mina sees, ehk inimene on Mina sees. Vahet seal polegi. Loffe ehk oskab defineeringuna paremini sõnastada?... Smile

OP
08 May, 20:27:06
Eks proovi tuua veenvam toestus kui porsa oma. Porsa toestus on yliveenev, isegi kassidele on see toestus arusaadav.

Q11
08 May, 20:28:27
Aga palun...
Oled Sa teadlik?... Smile

Q11
08 May, 20:37:05
OP „ah ma tean seda küsimust. Pane midagi uut“
Q11“ Kus Sa oled?“
OP“ no ma saan aru, et ükskõik mida ütleksin lõpuks jõuame Hetkesse“
Q11 „noo jah...“
OP „aga see on ju maru igav“
Q11“ kes tunneb igavust?“
OP“ krdi-krt...“
Q11 „ noovat....“...Smile

OP
08 May, 21:03:27
Quote from: Q11 on 08 May, 20:28:27
Aga palun...
Oled Sa teadlik?... Smile

Sa esitaf kysimuse mulle, kuna sinu toestus meetod on nork. Ta vajab mind, et ma vastaks kysimusele. Seejures voib hiljem osegi osutuda, et mind pole olemas voi minu vadtust ei saa muul pohjusel arvestada- seega kogu kysimus ja meetod on nork.

Aga kaameraga porsa toestus on tugev, ta ei esita kellegile kysimusi, on korratav, ja selge isegi kassidele.

Q11
08 May, 21:08:07
eeldad , et homme tõuseb hommikul päike nii nagu oled harjunud?... Smile

loffe
08 May, 21:19:07
Quote from: Q11 on 08 May, 20:23:52
Jumal on Vaatlev Mina. See ongi tõestus. Põrsas on Mina sees, ehk inimene on Mina sees. Vahet seal polegi. Loffe ehk oskab defineeringuna paremini sõnastada?... Smile

Mulle meeldib selline kirjeldus:
See pole küll ilmselt lõplikult täpne ja õige aga annab päris hea ettekujutuse mida üksolemine tähendab võibolla.
Kollase värvi tugevus esindab teadvuse konsentratsiooni. Iga ring on tehtud samast ühest teadvusest ja samas me tajume kogemusena neid meist eraldatuna. Vahed ringi välisservades esindavad võimalust infol või energial liikuda edasi tagasi. Neid ringe on ilmselt rohkem ja lõikuvad erinevalt. Sooline ühisväli, rahvuslik ühisväli, maa ühisväli jne...

/joonis/

Q11
#101: 08 May, 21:29:27
Vingelt oskad joonistada. Smile
Jumal on Teadvus.
Mina on Hetk.
Need on samad "asjad"... Smile

loffe
102: 08 May, 21:31:27
Quote from: Q11 on 08 May, 21:29:27
Vingelt oskad joonistada. Smile
Jumal on Teadvus.
Mina on Hetk.
Need on samad "asjad"... Smile

Jah. Hetk või olevik on kõige parem kirjeldus kui vaadata persooni perspektiivist - duaalsusest.

Q11
08 May, 21:40:34
Sul on see praktika pool hea...sellest tahaksin "õppida"... Smile

OP
08 May, 21:43:46
Kui need ringid liikuma panna, ja vaiksemaks teha, siis kasdis, konnad saaksid neist aru. Aga kui naidata neid inimestele, naiteks igast religioonist votta 10 usuopetajat voi syvausklikku, siis nad esitaks vastu teistsugused ringid.
Kokku tuleb 10 erinevat pilti ringidega. Kasdid ja konnad suhtuvad neisse koiki samamoodi kui ringid liikuma panna. Inimesed suhtuvad aga erinevalt, vahemalt 10 erinevat uskumust oleks esindatud ja ilmselgelt nende vaitluses voitjat ei selguks.
Vasta
Q11
08 May, 21:54:09
Ma olen empaat.
Tunnen teise leina kordades rohkem.
Kui OP-il on „kurguvalu“, mina tönnin nutta.
Vat nii.. ???

OP
08 May, 22:01:56
Mul on tavaparane vaitlus kasil, kus on huvitav vaadelda, kuidas pyytakse toestada seda, mida eales tanaseni pole keegi suutnud toestada.

Kui labi ajaloo on joonistatud erinevaid ringe ja yksmeelele pole joutud, siis on enamasti vaga lihtne jouda arutlusega voiduseisu vottes neutraalse positsioini. Kui votta aga ryndav positsioon, et korrata vanamoodi ringide joonistamust, siis on juba eos kaotatud.

loffe
08 May, 22:02:12
Quote from: OP on 08 May, 21:43:46
Kui need ringid liikuma panna, ja vaiksemaks teha, siis kasdis, konnad saaksid neist aru. Aga kui naidata neid inimestele, naiteks igast religioonist votta 10 usuopetajat voi syvausklikku, siis nad esitaks vastu teistsugused ringid.
Kokku tuleb 10 erinevat pilti ringidega. Kasdid ja konnad suhtuvad neisse koiki samamoodi kui ringid liikuma panna. Inimesed suhtuvad aga erinevalt, vahemalt 10 erinevat uskumust oleks esindatud ja ilmselgelt nende vaitluses voitjat ei selguks.

Konna vaevalt huvitavad need ringid. Ma kahtlustan, et konnale seda konseptsiooni seletades läheb enne endal pea halliks kui konn midagi aduma hakkab Big Grin
Konn ilmselt küsiks: 'Miks sa arutled selliste asjade üle. Lihtsalt ole.'
mina: 'Oeh, ok. Kuule ega sa ei tea mis kell on? Mul buss läheb kell 3.'
konn: 'Mis kell? Kell on praegu.'

Usuõpetajad lähtuvad omadest konseptsioonidest. Jumala sõna mis raamatus pidi olema tõde. Ja tulebki 10 erinevat pilti igasugu sirgeldustega.
Ega see minu sirgeldus polegi lõplik tõde. See illustreerib lihtsalt ühe teadvuse konseptsiooni. Tõde on peidus enne konseptsioone, kahe mõtte vahel.

Q11
08 May, 22:06:13
Väga hea. Võibolla teed joonistuse/sirgelduse ka ja postitad?... Smile

OP
08 May, 22:28:40
Konnad saavad ringidest yhtemoodi aru, kassid teistmoodi, ja inimesed 10 erinevat moodi.

Naut
09 May, 12:46:34
Quote from: loffe on 08 May, 22:02:12
Konna vaevalt huvitavad need ringid. Ma kahtlustan, et konnale seda konseptsiooni seletades läheb enne endal pea halliks kui konn midagi aduma hakkab Big Grin
Konn ilmselt küsiks: 'Miks sa arutled selliste asjade üle. Lihtsalt ole.'
mina: 'Oeh, ok. Kuule ega sa ei tea mis kell on? Mul buss läheb kell 3.'
konn: 'Mis kell? Kell on praegu.'

Usuõpetajad lähtuvad omadest konseptsioonidest. Jumala sõna mis raamatus pidi olema tõde. Ja tulebki 10 erinevat pilti igasugu sirgeldustega.
Ega see minu sirgeldus polegi lõplik tõde. See illustreerib lihtsalt ühe teadvuse konseptsiooni. Tõde on peidus enne konseptsioone, kahe mõtte vahel.

No see konna ja loffe dialoog on küll tore. : )
Selliseid olen ka ise pidand. Vahest (kogemata) ehk ka seesama konn olles.
Kuigi... mu Teejuht annab ka vahest selliseid lihtsaid ja ka vaimukaid (sõnast "vaim"?) vastuseid.

Kuid... see maailmapildi teadvuse joonis oli mulle näidatuna natuke nagu teine...
Jumalteadvus polnud mitte ümber (taustaks, raamiks vms) vaid... noh...ikka tsentris ja sisuliselt ka "tühi". Numbrina vblla nö. 0.
Ja kõik siis lähtuski sealt keskelt ja igas suunas.
Seega oma vaimusilmas oletan, et need sinu joonistuse eraldihõljuvad sfäärilised iga olendi teadvuse "pannkoogid" oleksid mitte eraldi hulpimas vaid nö. ühel teljel, millest/kellest kõik ka lähtub.
Seega need eraldiolevad üksused kellegi/millegi (põrsa või loffe või Naudi või mõne egregori või planeedi või galaktika) teadvuste ühisväljadega võivad näiteks horisontaalis ülalt alla või alt ülesse üksteise otsa lükkuda nagu pärlid (antud juhul siis pannkoogikujulised pärlid). Osad on siis üksteisele ilmselt lähemal, osad kattuvad (paralleeluniversumid), osa nö. põimuvad.
Kuid jah, kõik sisaldavad seda ühte ja samas ka üksteist. Selle viimase puhul siis võimalik, et ka mõnevõrra erinevates "tihedusastmetes".

*Nii. Ja nüüd sain muidugi täpsustuse on TJ-t, et ei ole ühe teljel. Õigemini...telg küll justkui on, kuid see liikumine sellel pole vertikaalne vaid siiski spiraalne. Uurin veel ilmselt.

Q11
09 May, 14:50:46
Sa Naut oled naisterahvas. Ma olen muundunud astraalis naiseks. Tema "minatunne" on teistsugune. See "minaolenkehasees" tunne. Ja jah...naine "näeb" teistmoodi kui mees. "Lähenemine" Hetkele on tõenäoliselt teine.... Smile

Naut
09 May, 15:16:46
Jah, see on huvitav, Q11. Usun, et ilmselt näevad/tajuvad naised tõepoolest teisiti. Sest naise ürgmissioon on ka ilmselt rohkem hoida ja hooldada, korrastada ja talletada. Meeste ürgvaim sunnib avastama, pürgima ja realiseerima. Selles mõttes nagu jah, inimkehasse realiseerunult mõnevõrra erinev olemuskese. Samas ilma üheta ei realiseeruks teine..
Kuid... hinge tasandil meie soolisus ilmselt varieerub. No, et me saaks ikka aimu kõigest ja igasugustest tunnetustest. Ületades ehk lõpuks jah, ka soo või kehamäärangud...

Q11
09 May, 15:29:13
Sa "omad" naiseenergiat. Võibolla Loffe oskaks seda "lahtiseletada". Mina oma "rumala" seisukohaga -  Nais-energija saavutab "Minateadvuse" Hetkes. Ärkamiseks on vajalik Kundalini "Shaktit"-?... Smile

Naut
09 May, 15:39:42
Muide, olen tahtnud küsida, et mis moodi sa tehniliselt ikka selle oma astraalimineku oled lahendanud, Q11.
Sest selleks on ju vaja mingit unepiiri, eksole? Ehk siis uinumisstaadiumit.
Millise aja sa selleks valid? A la, et tahad minna ja paned hommikul kella 6-ke kella helisema. Või kohe õhtul uinudes käid nö. ära.
Või passid mõnele iseeneslikule ärakmisele nö. peale?

Käid ära iga päev?

Ok, sa oled proff ja vblla toimib see kõik sul ka nö. käigu pealt. Aga mina, kui algaja, olen selle va unepiiri pealepassimisega ikka kuidagi üksjagu kurnatud ja hommikuks ka magamata. Selles mõttes on see ikka nagu... tüütu ja energiamahukas. No see harjutamine. Minu jaoks sisi. Sest olles vähe maganud pole ma järgmine päev ikka üldse olmeliselt funktsioneeriv. Lisaks koguni pisut pahur. : /
Et mismoodi siis?
Ja kuidas sul alguses oli?

Ja kas sul õnnestub see "nihkeliigutus" enne minekut igas kehaasendis? Ka küljeli olles või kõhuli näiteks.
(Ise panin tähele, et ikkagi selja peal magades on kuidagi loomulikum "nihkuda".)
Kuidas sul alguses oli?
Ja kaua sa astraalis oled? Inimajalises ühikutes sisi? 20 min? Tund?
Tagasi tulles pead taas "nihkuma" ehk oma kehasse ehk siinsesse reaalsusesse nö. ärkama?
Väsinud hiljem ei ole? Puhtalt sellest, et nii palju on unel vahestaadiumeid.

Sellised tüüpilised algaja küsimused siis. : )

Q11
09 May, 15:55:46
No kui Sa esimest korda Astraali lähed siis ehmatad ära. Ikka päris ehmatad ära.
Tõused oma voodist istuli ja oled Uneilmas.
Alguses pole tõenäoliselt suurt midagi.
Edasi juba Olendid hakkavad huvituma Sinust.
Deemoni nähtus eksisteerib paraleelselt astraali nähtusega kui nii võiks sõnada.
OP näiteks ei väida sellele nähtusele vastu. Ta pole küll seda kogenud kuid usub selle olemusse.
Niiet...kui astraalimaailma soovid minna...loe Voorumit. ..Smile
ja oot...pärast kirjutan edasi, hetkel pole aega... Smile

OP
09 May, 16:16:45
OP ja OP.
OP pole eales astraalindust teinud ega tõenäoselt ei suudagi teha.
Muidugi oleks huvitav. Aga igasugune muu rännak on ka huvitav, näiteks siiski mingeid huvitavaid nähtusi olen teadvel olekus teinud, mingisugused huvitavad ruume näinud keskendumise tulemusena. Et huvitav oleks igasugune asi, mitte ainult astraalindus.

Ma usun jah et eks see astraalindus ehmatab esmakorral, kuna iga uus võõras asi ehmatab vast.
Kui tegin ise mingeid keskendumisi siin kuu aega tagasi, siis ikkagi pulss tõusis ehmatusest vägak õrgele kui miskit uudset nägin.
Aga astraali puhul on lisaks uudusele ehamatav vast ka õudus/ulmefilmide asi, et kui ikka kehast välja saate ja pöörate pilgu tagasi et vaadata oma keha ja seal kuvatakse kolli nägu, siis see ikka ehmatab nagu õudusfilm. Ma usun nii.

Naut
117: 09 May, 16:51:13
Ee... nagu mainisin, siis paar päeva tagasi mul asi ikkagi õnnestus. Kirjutasin eespool.
Olin jah, kehast väljas ja pilt oli äge. Tuba ja kõik, kuid mitu korda kontrastsem, eredam ja... võiks öelda ruumilisem.
Ning panoraam oli laiem.
Ehk siis kõik oli nö. by the book.
Ei, ei ehmatanud. Rohkem oli "wau-efekt.

Kuid ma olin katsetamisest kurnatud ja magamata ning see minu wau-kogemusega eraldunud osa ei tulnud magavast minust siiski päris lahti. Õigemini ei jaksanud ma seda eraldada.
aga ma proovin ikka veel. Kuid jah... see tekitab siiski kurnatust. Hommikuks siis.
No kui aina proovid ja üritad ja timmid jne ehk siis normaaluneaeg on vägaväga katkendlik ja rabe ikkagi.

Jah, käi poes ära ja räägi ikka detailsemalt palun.

Q11
09 May, 16:56:48
„Ja kas sul õnnestub see "nihkeliigutus" enne minekut igas kehaasendis? Ka küljeli olles või kõhuli näiteks“
Astraali lähed alati sellest seisundist nagu Su Ärkveloleku keha on. Paremalpool, kõhuli...ükskõik. Mingisugust „nihkemomenti“ ei toimu.
„Tagasi tulles pead taas "nihkuma" ehk oma kehasse ehk siinsesse reaalsusesse nö. ärkama?
Väsinud hiljem ei ole? Puhtalt sellest, et nii palju on unel vahestaadiumeid.“
„Tagasitulles“ keha tõmbab lihtsalt, minu kogemusena.
Peale astraali on järgmine päev eufooria tunne, niiet jah väsimust ei ole... Smile
IP logged

Q11
09 May, 17:04:47
Astraalinähtus on samamoodi „olemas“ nagu Deemoni nähtuski.
OP ei usu seda eriti.
Naut ka ei usu.
Mina...ei taha ka uskuda aga see tõepoolest eksisteerib.... :o
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne