Putini elu ja teisikud
#1
Seda teemat on eesti keeles häbemata vähe käsitletud.
Vasta
#2
Sissejuhatuse asemel.


Putini teisikute küsimust olen arendanud aastaid tagasi paraveebis. Seal suleti teema küllalt kiiresti vimma tõttu, mida äratas meie aja tuntuima inimese analüüsimine ja paljastamine ja halvustamine. Jumalaid ei tohi kaaluda ega hinnata.
Nagu ikka, julgen teid veenda head sõbrad - eelarvamus on alati hea, kuni see ei sule uute imede uksi. Putini suhtes on, oli ja jääb minus igaveseks ajaks igavesti eelarvamus, et see väike inimene on algusest peale kasvanud negatiivseks tegelaseks, kelle ehk väheste tunnustust väärivate omaduste sekka võiks arvata isaks olemise oma uutele ja vanadele lastele ja armastuse oma noore ning viimase naise vastu.

Püüan siin teemas siiski tõde otsida ning hukkamõistmist ohjeldada aga meie aja veriseima diktaatori mõistmine ei ole kindlasti minu eesmärk.
Pealegi. Putin on ikkagi bränd, kaubamärk, meeskonnatöö.
Vasta
#3
Photo 
Ma ei võta vastutust siin teemas toodud artiklite sisu tõelevastavuse  ega ka tõlke kvaliteedi eest. Lisan artikleid juhuslikult. Niimoodi on minul huvitav ja ehk lugejal samuti põnev. 

2018: Tuntud teadlane: tõeline Putin on ilmselt juba surnud, Venemaad valitseb tema teisik

[Pilt: 277059w540zc0.jpg]


Mitmed aastad on üha enam kõneldud sellest, et tõeline Putin on ammu surnud. Ja Venemaa juhi rolli mängivad avalikkuse ees dublandid, kellega Kremli tõelistel peremeestel on piisavalt tulus manipuleerida.

Tuntud astropsühholoog Valentina Wittrock, uurinud suure hoolega Venemaa valitseja horoskoopi, rääkis eksklusiivses intervjuus FACTSile, kas see on võimalik.

"Putini horoskoop pigem kinnitab seda väidet kui lükkab ümber," ütles Valentina Wittrock. - Selles on aktiivne planetoid – taevakeha, mis tiirleb ümber Chironi tähe. Putini eeldatavas horoskoobis asub taevakeha kolmandas majas – kaksikute majas.

- Millele see viitab?

- Putini teisikute kohalolekule - inimestele, kes ilmuvad teisejärgulistel või vastupidi, eriti ohtlikel sündmustel tõelise juhi asemele. Tal olid, on ja jäävad need olema, juhul muidugi, kui praegu Venemaa presidendina tegutsev Putin on tõeline, mitte võlts. Kui aga Putin on elus, pole teda suure tõenäosusega pikka aega avalikult näidatud (või ei näidata teda meile) ja siin on jälle tegemist tema dublantidega. Erinevus esimese ja võib-olla tõelise Putini vahel on näha isegi pealispinnal. Ütleme nii, et kätel - üks teisikutest - rahvuselt burjaadil - on sõrmed paksud, nagu viinerid. Vaadake lähemalt kortsude, kõrvanibude asukohta ja kuju, mis on kõigil inimestel erinevad, nagu sõrmejäljed.

- Selleks, et mõista, kas ta on elus või surnud, saab uurides vaid hoolikalt tema välimust?

- Mitte ainult. Seda, et Putin on surnud ja me näeme hoopis teist inimest, annab tunnistust ka see, kui palju on tema valitsemisstiil muutunud. Eelmine Putin ajas äri väga asjatundlikult - lõi häid suhteid nii Euroopa kui Ameerikaga, demonstreeris lihtsalt diplomaatia imesid, tehes samal ajal Venemaa huvides igal tasandil lobitööd. Ja mida teeb praegune Putin? Ta rikub suhteid kõigiga, kellega saab, sekkub teiste riikide siseasjadesse, ähvardab olemasolevate ja olematute relvadega – üldiselt käitub ta nagu elevant portselanipoes. Nende kahe inimese vahel on väga vähe ühist.

- Kust tuli kuupäev, mis teie arvates on tõeline?

— Putini pärisemast on huvitav dokumentaalfilm. Ajakirjanikel õnnestus ta leida Gruusiast, kus see naine, tema nimi on Vera, elab siiani. Omal ajal kolis ta oma uue abikaasa ja väikese pojaga sinna Venemaalt Permi oblastist. Kasuisa peksis last halastamatult, mille pärast ta kasvas hiljem argpükslikuks ja õelaks, harjunud kavalaid räpaseid trikke tegema. Mingil hetkel tulid külla Vera vanemad, praeguse Venemaa juhi vanavanemad, kes pojapoega nähes ehmusid. See oli tige, allasurutud olend, kes üheksa-aastaselt ei osanud isegi selgelt rääkida.

Vera vanemad võtsid poisi endaga kaasa ja hiljem leidsid nad eaka lastetu abielupaari Peterburist (tollal veel Leningradist), Vladimir Spiridonovitš Putini ja Maria Ivanovna Šelomova. Nende inimeste poeg suri blokaadi ajal ja oma vanuse tõttu ei saanud nad enam uut ilmale tuua. Inimesed, keda peeti Putini tõelisteks vanemateks, adopteerisid ta, saatsid ta kaks aastat liiga hilja kooli ja kasvatasid ta enda omaks. Ilmselt oli laps võimekas, sest omandas kiiresti kõik oma vanuse jaoks vajalikud oskused ja võimed, lakkades eakaaslastest erinemast.

Siiski on veel üks teooria. Tema sõnul pole Putini nimi sugugi päris, vaid selle on välja mõelnud FSB spetsialistid. Mees, keda me selle järgi tunneme, kandis varem hoopis teistsugust nime – nii muutus Koba Džugašvili omal ajal Jossif Staliniks.

- Kui ta suri, on raske öelda, mis selle põhjustas - tema horoskoobis on viide nii fataalsele onkoloogilisele haigusele kui ka vägivaldsele surmale. On täiesti võimalik, et üks tema vastu tehtud tapmiskatsetest, mida oli väga palju, õnnestus. Igatahes kuni 2007. aastani oli Putin elus, kuid pärast seda ei saa tema kohta enam midagi kindlat öelda. Ma arvan, et tema surma varjati Venemaa elanike eest, nagu ka Boriss Jeltsini surma. Mäletate, kuidas asjaolu, et ta avalikkuse ette ei ilmunud, seletati meemiks muutunud lausega: "Boriss Nikolajevitš töötab dokumentidega"?

- Lihtsalt müstika!

- Aga Putini horoskoop räägib palju selle inimese kirest müstika ja okultismi vastu, eriti selles paiknev planee nagu Neptuun, mis vastutab müstika ja paranormaalsuse eest. Muide, kõigi Venemaa valitsejate horoskoobis on Neptuun juba iidsetest aegadest ning selle asukoht lubab rääkida neist kui vaimuhaigetest või patoloogilistest kurikaeltest ja maniakkidest. Selles mõttes on Venemaal katastroofiliselt õnnetu.

https://society.fakty.ua/ru/277059-nasto...go-dvojnik
Vasta
#4
Venemaad on 16 aastat valitsenud Putini teisikud?

Kes seisis aastaid Vene riigi eesotsas, on suur küsimus. Hiljuti ilmus Internetti video šokeeriva teabega, et Vladimir Putin suri juba 2004. aastal ja kogu selle aja valitsesid riiki tema vastased ...

«Minu ees on kiri ühe riikliku kliiniku arstilt. Arusaadavatel põhjustel ei või ma veel arsti nime ja ametikohta nimetada. Tema esitatud dokumentidest järeldub, et Vladimir Vladimirovitš Putin on juba ammu surnud. Venemaa president suri ootamatult 6. juunil 2004 kell 23.00 Moskva aja järgi isheemilise insuldi tõttu ... "- vahendab video autor.

«Patsient hakkas 6. juuni õhtuks kaebama tugevat peavalu, iiveldust ja oksendamist, samuti valu silmamunades, kõnesegadust, uimasust ja nõrkust. Tal diagnoositi kõrge vererõhk 220/120. Korduvate isheemiliste atakkide tagajärjel halvenes patsiendi seisund kiiresti. Ta kaotas teadvuse ja viidi kiiresti haiglasse. Meditsiiniasutuse tingimustes osutati talle kiirabi, kuid teda ei õnnestunud päästa. Ulatusliku ajuturse tagajärjel kiilusid väikeaju mandlid piklikaju alumiste osade kokkusurumisega suuraju foramen, mis põhjustas patsiendi surma.


Kirjas on ka teave patsiendi registrist, lahkamise andmed ja analüüsi tulemused. Neid pole veel võimalik avaldada. Kuid nende andmete järgi võis alates 2004. aastast riiki juhtida igaüks, mitte aga Putin, kelle poolt venelased 2000. aastal hääletasid.

Arst ütles, et kliinikus, kus ta töötab, valmistatakse kõige rangema konfidentsiaalsuse tingimustes perioodiliselt ette Vladimir Putini teisikuid. Spetsialist sai sellest teada juhuslikult, tundes huvi oma kolleegi uurimistöö vastu, kes on selle salakatsega otseselt seotud.

Arvatakse, et teisikute ettevalmistamiseks kasutatakse teaduse uusimaid saavutusi. Ja terve meeskond kõrgeima taseme plastikakirurge ja psühholooge töötab realistlike presidentide loomise kallal. Pealegi ei asu kliinik ise mitte Moskvas, vaid Sotšis. Ja kabineti interjöör kopeerib täielikult Kremli esialgset presidendi kabinetti. Video autor vihjab, et just sel põhjusel viibib president nii palju aega Sotšis, mererannas.

«Teisikute keha füüsiline ettevalmistus käib samaaegselt psühholoogilise treeninguga. Dublant peab olema tõelise presidendi täielik koopia ... Neid hoitakse ilma une ja toiduta eraldatud ruumis. Need asetatakse kas täielikku pimedusse või mitmeks päevaks ereda valgusega ruumidesse, et saavutada ajas ja ruumis desorientatsioon ... "

Kliinikut kureerivad FSB ohvitserid aga tegelikud juhid pole teada. Autor usub, et teisikute vandenõu taga peituvad inimesed ei hooli mitte riigi käekäigust, vaid enda huvidest.

Selle oletuse tõestuseks tuuakse välja järgmised faktid: Putin, kes oskas suurepäraselt saksa keelt, unustas selle ühel hetkel sootuks. President unustas ka spordi, kuigi oli alati tulihingeline mäesuusatamise armastaja ega lõpetanud kunagi judotreeninguid ... Lisaks on videol Venemaa presidendi foto, kus on märgata teistsugust ninakuju ja hoopis teistsugune hambumus, kuigi pildid on tehtud sama nurga alt.

Video autor on kindel, et presidendi surma ja Putini teisikute inkubaatori eesmärk on Venemaa vallutamine ja riigi põlisrahvastiku täielik hävitamine.


Video ei ole saadaval kahjuks.

https://mediabrest.by/news/politika/16-l...iki-putina
Vasta
#5
Kriisiides ilmnevad inimesed.
Võibolla pidas too pime Vanga, kellesse Putin nii suure innuga ja pimesi usub, maailma päästja alla silmas hoopis Ukraina presidenti? Vanga ennustuste kvaliteedil pikemalt peatumata - see on ju täiesti isegi tõenäoline. Venemaa hull diktaator loob ohuolukorra, milles päästjaks osutub Ukraina rahva juht. Endine koomik Zelenskõi teeb kõik nii nagu ühele suurmehele kohane.

Aeg on ehk "vene maailma" päästjanarratiivist vabaneda? 
Moodsal ajal öeldakse et vene maailm on see kus koerad õgivad laipu.
Vasta
#6
Süveneb kahtlus, et Putin on kadunud ja enam ei tule pildile. Võibolla nimetada punker, milles taat ennast varjab ümber sarkofaagiks - liialt palju kaasneb tema esinemiste  meediakajastamisel visuaalseid anomaaliaid.
Seeon isegi tõenäoline.
Vasta
#7
Putini paranoiline hirm oma elu pärast on hästi teada, kuid see on viimasel ajal võimendunud.
Kus peidab meie aja suurim avantürist ja sõjakurjategija ennast?

Vene Föderatsiooni presidendil on kolm punkrit. Üks asub Moskvas, nn Metro-2. Teine asub Uuralites, mis pole samuti saladus, kuna see ehitati NSVL-i ajal. Seal käinud ja hiljem Läände pagenud isikud kirjeldavad kaherealisi maanteid sügaval maa all ja väga ulatuslikult välja arendatud ning mitmekordselt dubleeritud elutagamis-tehnoloogiaid.

Kuid kolmas, Altai punker ehitati Putini isiklikul juhtimisel, seal olla terve maa-alune linn.
Vasta
#8
Ukraina selgeltnägija Maksim Gordejev vastas täna populaarsele küsimusele – millal Putin sureb.

Juba mitmendat korda oli saate "Hommik Ukrainaga" külaliseks kuulus selgeltnägija Maxim Gordejev. Kui vestlus selgeltnägijate võimetega külalisega oli lõppemas, küsis telesaatejuht, millal Putin sureb. Vaata intervjuud selgeltnägija Maxim Gordejeviga saate "Haav Ukrainaga" jaoks YouTube'i kanalilt.

"Ma ütlen, et ma näen. Alustame halvast. Esiteks kaitseb teda tõesti omal ajal ehitatud tempel. Seda tsaari kaitsevad paljud Venemaa atribuudid. Esiteks kaitseb teda energeetiliselt Lenin. Sest ta teab, et seal istub mingi deemon, kes kaitseb Venemaad kokkuvarisemise eest. Teame, et ka Kremli tipus olevad tähed kaitsevad teda. Ja ta ehitas templi, mida ta sageli külastab ja mille lõi spetsiaalselt selleks, et  oma massoonlikke asju ajada. " , - kaardipakist välja tõmmatud Taro kaarti näidates kommenteerib populaarne Ukraina selgeltnägija nähtut.

Siis tuleb Jõu kaart, mida saate "Hommik Ukrainaga" külaline tõlgendab nii: see hoiabki Putinit. "Teate, see on muinasjutt Koštšei Surematust. Aga ... Torni kaart kukub välja," avaldas "Selgeltnägijate lahingu" võitja nägemuse Kremli juhi tervislikust seisundist ja haavatamatusest. Kolmandat kaarti nimega Torn käes hoides ütleb Maxim Gordejev ootamatult, otsekui Putini poole pöördudes: "Ja Ukrainas saab olema õnn! Las ta peidab end, las jookseb minema, aga ma ütlen sulle, et õiglane karistus saab su kätte. Ma luban sulle seda."

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=xcKbo0fOdKA

Päevasõnum. Räägi kuulajale seda, mida ta tahab kuulda ja sa võidad paigakese tema südames.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne