Paramaailmas toimuvad uudised, arvamused ja infokillud
#1
Head sõbrad.

Käesolevat teemat võiks sisustada paratemaatilised arvamus(lood), uudised, tõlkenupukesed ja parakirjeldused. Spetsiifilisemaks saab minna alati spetsiifilisemas teemas.
Vasta
#2
Uudiseid pole. Ent pikka meelt sõbrad paranohiku! "päev pole veel õhtul"
Vasta
#3
Photo 
Juhuslikke uudiseid.[Pilt: yxVxpXS6Lc0.jpg?size=2500x1667&quality=9...type=album]Jekaterinburgis suri möödunud aasta augustis 75-aastaselt Djatlovi grupi mälestuse fondi juht Juri Kuntsevitš (pildil esimeses reas, vasakult teine).

1. augustil käis Kuntsevitš Djatlovi kuru espeditsioonil, kuid naasis halva enesetundega. Surma põhjuseks koroonaviirus.

Seda kinnitas Kuntsevitši sugulane Aleksander Mitrohhin. Ulatuslik kopsukahjustus.

https://ria.ru/20210811/kuntsevich-1745336772.htmlTänavu plaanitakse augustisse uut ekspeditsiooni tema mälestuseks. Meeskonnaga liituma on oodatud iga soovija.

Näis, mis Venemaa halastamatust rahutoomisest selleks ajaks saanud on.Võib suure tõenäosusega ennustada, välisriigi kodanikke sellele matkale vaevalt ilmub.PS:

Lühike "Djatlovi kuru" intsdendi tutvustus neile, kes sellest pole kuulnud.


Djatlovi kuru intsidendiks nimetatakse üheksa suusamatkaja hukkumist teadmata põhjustel Põhja-Uuralis 2. veebruaril 1959. Hukkumiskoht nimetati hiljem matkajate rühmajuhi järgi Djatlovi kuruks (vene keeles Перевал Дятлова).

Igor Djatlovi juhitud kaugmatkajate rühm põgenes ööbimise ajal seletamata põhjusel telgist ja hukkus sellest kuni 1,5 kilomeetri kaugusel temperatuuril –30 °C. Mõnel surnukehal leiti kolju- ja roidemurde. Juurdluse andmetel teisi inimesi ümbruskonnas ei olnud. Juhtumi seletamiseks on esitatud mitmesuguseid teooriaid (laviin, põgenenud vangide kallaletung, manside rünnak nende pühal mäel viibijaile, sõjaväe eriüksuse rünnak, relvakatsetuspiirkonda sattumine, mõrvamine välisriigi luurajate poolt, keravälk, lumeinimese rünnak, metslooma (näiteks karu) rünnak, infraheli, ülitugev magnetväli, üleloomulik või maaväline jõud).

Enamik rühma liikmeid oli Uurali Polütehnilise Instituudi (praegu Uurali Riiklik Tehnikaülikool) üliõpilased või vilistlased.

https://et.wikipedia.org/wiki/Djatlovi_kuru_intsident
Vasta
#4
Juhuslikke uudiseid.

Paranormaalset ning ühtlasi uudisväärtust omavat palju juhtunud ei ole. Paraveebis vaieldakse poliitika üle nii nagu tavaliselt. Mõni vene troll on sealsest foorumist välja visatud.
Vahest väikese üllatusena tuleb kohaliku administraatori poolt postitatud suhteliselt asjalik aga läbinisti poliitilise sisuga postitus Venemaa maailmavallutusplaanidest ning "kaosetaktikast"
Kes tahab lugeda: https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid287899

Originaal inglise keeles kättesaadav siin: https://bylinetimes.com/2022/03/01/ukrai...on-europe/

Samuti selgub paraweebi värsketest postitustest, et oli aega, mil Venemaa sõltunud Eesti põlevkivigaasist.
Kõike seda kaunist ja põnevat saab lugeda 

https://www.para-web.org

Päikest head valgusinimesed!
Vasta
#5
Juhuslikke uudiseid!

Juutuubis on elavnenud "valgusekanal"
Värskes "valgusepostituses" veenab naeratav tädi oma vaatajaid valima alati mugavama, meeldivama ja kõige vähem hirmutava tee.
https://www.youtube.com/watch?v=GkWstWO
Vasta
#6
Valgusekanali tasuta videote link:
https://kaialiisa.com/tasuta-allalaadimine/videofailid/

Viiendas räägib Kaia-Liisa Reinut üldiselt, et Putini rünnak oli õigustatud ja toimub Valguse ning Pimeduse vastuseis. Huvitaval kombel peab Reinut Putini reziimi just selleks Heaks pooleks. Noojah.. Confused
Aga üksasi on rääkida astraali olenditest, tulnukatest ja ka Putini heroilisest heatahtlikusest rahu ajal. Praegu käib sõda. Ma ei usu, et Kaia-Liisa blogi maha võetakse, sest paljudele inimestele keelatud vili on magus ning neid kes tahavad uskuda igasugu salasepitsusi ja „suurisaladusi“ ikka jätkub.
Kuid tõenäoliselt organid proua Reinutiga vestlema tulevad.

Teine asi mida tahtsin puudutada, kuna ikkagi Ärkaja foorum siis Kaia-Liisa lause „Minul oli 2008 Valgustumise kogemus“ on ehe näide kuidas eraldiseisev mina võttis Valgustumise enda „omaks“.
Kordame jälle üle – Inimene ei Valgustu.
Lihtne näide Valgustumisest.
Esiteks – Kas Mina vaatan mõtet või mõte vaatab mind? Kas Mina vaatan kohvikruusi või kohvikruus vaatab mind?
Mina vaatab mõtet. Mina vaatab kohvikruusi. On nii?
Vaatleja ja Vaadeldav. Kahesus.
Aga mis on mõte või kohvikruus?
Lõpmatu Ookeanil on Lained. Lained tekkivad ja kaovad.
Vaatleja (Vesi) on muutumatu. Vaadeldavad (Lained) aga muutuvad.
Mis „juhtub“ Valgustumisel?
Vesi Vaatab Lainet. Laine aga koosneb ju Veest.
Vesi tegelikult Vaatleb Iseennast.
Kaob ära kahesus (Vaatleja ja Vaadeldav sulavad kokku).
Illusioon paljastub ja „järgi jääb“ Üks (Teadvus, Hetk)
.........

Igasugu „võimed“ – aurad, astraal, eelmised elud jne. tulenevad ajust. Ise seletaksin seda sellega, et minamõtte hoidmiseks läheb päris palju energiat vaja. Kui seda enam vaja pole siis see aktiveerib ajuosad, mis ennemalt olid letargilises seisundis.
Vasta
#7
"Kaia-Liisa lause „Minul oli 2008 Valgustumise kogemus“ on ehe näide kuidas eraldiseisev mina võttis Valgustumise enda „omaks“."

Seda nimetatakse usurpeerimiseks. Esoteerikas tuleb säärast usurpeerimist ette sageli. Kes veenvamalt oma sõnumit kuulutab, see ka rohkem valgustunud.
Vasta
#8
Mina pole küll aru saanud kes need valgustöötajad on.

https://delia.ee/et/energia/kes-on-valgustootaja/

Siit lugesin. See kõik oli nii jabur, et ma ei hakka eraldi lauseid lahkama.
Tavaline eraldiseisva mina kinnistumise tegevus. „Oi...mina olengi Valgusetööline...mina olen eriline, mina olen tähtis, minul on eesmärk, mina tean, mina olen Hea, Hea võidab, Mina võidan“ jne.
Valgustumist peetakse seisundiks kuhupoole siis inimene saab pürgida? Huh
Sellisel juhul langeks Valgustumine õlle joomisega samale tasemele. Joon õlut, saavutan kerge joobe ja tunnen ennast lõbusalt.
Aga joove tekkib ja kaob.
Valgustumine EI OLE sündmus kuhu poole saaks "liikuda" ja EI „toimu“ Ajas.
Vasta
#9
Propaganda ei tee inimest lollimaks. propaganda on algselt mõeldud lollidele.
Vasta
#10
Big Grin 
Tänased uudised.

kodu-paratanumal muutusteta. 

www_para-web_orgi põhiline kõneaine on, nii nagu mujalgi maailmas, Venemaa ennastohverdav rahutoomine Ukraina paljukannatanud rahvastele. 
Valdavalt peetakse Putinit halvaks inimeseks ja ainult veel üksikud söandavad riskida oma mainekahjuga ning väita, et Putin on kellegi ohver. 

Vahest võiks arutleda teemal "venelaste impeeriumitrauma", mis justkui selgitaks nende moraali ja kultuuri ja põhimõtete puudumist aga see sobiks ehk paremini mujale teemasse. 
Ahjaa, vähesed head venelased on oma väikeste 4-6 aastaste lastega läinud Venemaa tänavaile meelt avaldama sõja vastu. Netis levib südantlõhestavaid videoklippe väikestest algajatest inimestest trellitatud sõidukeis ja politseijaoskondades. Venemaailma hukk käib suure hooga.

Kokkuvõtteks. HEA UUDIS ON, ET UUDISEID EI OLE.

Päikest, head ärkajad!
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne