Anekdoodid, videod, naljad.
#31
Vasta
#32
Kõige esimese pesumasina - maailma marodöörluse ajaloos - olevat varastanud russide marssal Zukov. pärast sõda sattus marodöör Stalini juures põlu alla ja tema korteri läbiotsimise käigus  A. D 1948 mainitud masin leitigi.
Vasta
#33
Novosibirskis leidis aset hauadisaini konkurss neil päevil. Ilma naljata. peaauhind olevat olnud 20000 rubla. Osalejaid ei olnud palju. Teadaolevalt ainult kolm võistkonda. Eks aeg annab arutust ja surnuid. Ehk kujuneb mainitud sündmus traditsiooniks.

Mõned vene targad, teenitult või teenimatult arvamusliidreiks peetavad inimesed leiavad, et ilu päästab maailma. 
Mitte ammu toimus Moskoovias ka hauakaevamise konkurss. Paistab, et riigi valitsus kannab tooraine hankimise vaeva ning kulud ja kuna surmatemaatika üha muutub popimaks. Asjate ei ole idanaabri naljahambad tusaselt tunnistanud, et emake Venemaa ei õpeta oma kodanikele kuidas riigi eest elada. Küll aga populariseerib ja õpetab, kuidas oma kodumaa eest surra.
Vasta
#34
iga luua taha vart pole vaja torgata
Vasta
#35
Photo 
Krimmi iluvõistluse võitja 2022. Vene Maailma võltskoletised. Muuhulgas väitis "kaunitar"  et ta pole teinud ühtegi operatsiooni aga "huuli süstivad 99,9%" (naistest).

https://globalhappenings.com/entertainment/194624.html

https://www.youtube.com/watch?v=hs3INm4i7wc

Kust on pärit keskmise sõrme näitamise žest? 
Inglise vibukütid nimelt kasutasivad just seda sõrme noolte laskmiseks. Niuke oli inglismanni vibuküttide väljaõpe noil päevil.  Ja 1415 aasta lahingu aegu otsustasid konnasööjad elik prantslased oma vange karistada mainitud sõrme eemaldamisega. Lahingus soosis õnn aga inglasi. Viimased, kuulnud prantslaste plaanist, näitasid keskmist sõrme ja ilus pikk ning väärikas traditsioon saigi alguse. Smile
Vasta
#36
Tiiger „hmm...mingi ematiiger siin magab“....“ma lähen ligemale ja löön Teda käpaga“
EmaTiiger Ärgates “Tühja Sa mind vaid Käpaga lüüa Tahtsid ja ei midagi Enamat“
Tiiger ükskõikselt vett lürpima asudes „Mis siis üle reageerid....lihtsalt natuke juua tahtsin siit“
Ematiiger lõrisedes „Ära mängi lolli...ja ära joo seda sogast vett, et oma Tegelikku soovi peita...."

https://www.youtube.com/watch?v=p8f-dwUR...erCampbell
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne