Ärkaja foorum? Miks?
Miks see foorum on loodud? 

Mida siit ootate või kuidas seda näete? 

Mida loodate, et siin ei juhtuks või mis muudes foorumites on saanud mõnevõrra ebameeldivaks kogemuseks?
Vasta
See foorum on „ellu ärganud“ paratamatusest. See video iseloomustab seda väga hästi.Kuidas ma OP-i mõnikord kägistada oleks taht tema intellektuaalsete salvamiste pärast minu suunas (jumalapärast ära solvu OP, lihtsalt nali)...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=kzdvidaqw4Y

Kas ta  elujõuliseks jääb osutab aeg. Kasutajad peavad ka ise tekitama teemasi ja sellega looma inimestes kes pole siia isegi registreerinud vaatamise-harjumust.
Liiga üheülbalist juttu nagu minul see Hetke teema muidugi keegi ei viitsiks lõpmatuseni lugeda...Smile
Sellepärast peakski panema aegajalt ka söögitaldriku, siili, jänese, lilleõie pilte. Arutlema (nagu OP mind õpetas). Ja kui Foorum saavutab teatud hulga kasutajatega „raskushulga“ hakkab Ta ise Elama.
Siis läheb juba Iseenesest...Smile
Vasta
Ma ei tea, Q11, kas see mingi "raskushulk" just asja ära teeks..

Kuigi ehk oleneb taas nö. taotlusest.
OP ootas oma foorumis justkui "uusi" sellel põhjusel, et oleks, kellega vaielda (meie seda nišši ei täitnud ilmselt : ) või keda õpetada vms.
Või oli nn. mahu tekitamine kuidagi rohkem "päris" tema jaoks, ei teagi..

Mulle endale on aga see mingi kvantitatiivne kommide või liikmete arv kuidagi vähem oluline.
Pigem just ootaks kuidagi "samal lainel olijaid" või üldist mingit.. huvide ühtsust ja selles mõttes. 

Kuigi jah, vaidlused, kismad ja isegi mingid omavahelised plõksimised lisavad foorumites ikka nii adrekat kui klikke, kuid ma ise kuidagi ei poolda selliseid meetodeid.

Asi on ikka kuidagi õhkkonnas.
Ja see on siiski selline noh.. väike maagia, mis hakkab ilmutuma eelkõige KOOStoimes ja nii.
Mh?
Vasta
Jaa...loomulikult, see mis ma just mõtlesin panid Sa kohe jutuna kirja...Smile
Aga ega ma ei mõelnud mingit ülisuurt kvantitatiivset inimeste hulka. Ma mõtlesin, et neid kellel siinsesse Foorumisse väga huvitavaid seisukohti/kogemusi oleks kirjutada on küll. Just Neid pidasin silmas.
Nad vaatavad.
Aga ehk veel ei tihka...Smile
Vasta
Tegelikult oleks tore, kui... nagu üldse selline väiksem, hubasem koht oleks eelduseks mõnevõrra suuremale avatusele või kuidagi nii..

PW-s paljud olid tunduvalt avameelsemad ja jutukamad näiteks privas. Ei, mitte isegi nö. isiklikus kontekstis kui mõtetes, arutlustes üldse jne.
Kui aga küsisin, et miks nad seda kõike ka mõnes teemas e. foorumis ei jaga, et noh.. paljud ehk samastuksid, leiaksid tuge või lihtsalt tekitaks see uusi arutlusi, olid vastused alati sarnased: avalikult ikka ei taha, sest kohe leidub neid, kes nö. selga hüppavad, irvama või materdama hakkavad.

Selles mõttes mulle väga imponeeriks, kui siin sellist ebaturvalisuse või kellegi mahategemise tunnet ei tekiks siiski.
Mh?

Lisaks oleks tore, kui nn. raamatutarkuste ja teooriate kõrval prevaleeriks ikkagi  nagu ka isiklikud kogemused. Noh, et just neid viimaseid siiski nagu raatsitakse jagada.
Selles mõttes.
Et see suund võiks nagu olla kuidagi mitte vähetähtis. 

Isiklikel kogemustel kuidagi on jah, mingi.. teine ja hinge tasandil enam nö. resoneeruv energeetika.
Justkui.
Vasta
Eks ta nii ole. Ega selliseid kogemusi avaldades inimestes ikka tekkib ju mõte „aga mis siis küll teised arvavad?...võibolla peavad mind imelikuks?“
See ei ole imelik olemine, see on samm "enese" tunnistamise suunas.
Vasta
Kirjutan parawebist võetud väite kohta siin, sest ikkagi püüan Ärkajat igatpidi toetada:
"Sa (umbisikuliselt) võid olla kui vaimne või "vaimne"tahes , kuid hetkel elad siiski materiaalses maailmas.
Igasugune vaimsus muutb mõtetuks mula-mölaks kui isik ei suuda ennast sisse viia materiaalsesse maailma.
Asja tuleb võtta nii - sa oled siia saadetud ÕPPIMA materiaalse maailma eripärasi."

Esiteks väide  „elad materiaalses maailmas“. Misasi on materiaalne maailm võrreldes „muu“ maailmaga. Nende vahe oleks siis mis?
„Elan“?....Mis asi on Elu? Ja sealt edasi  – Kes Elab?
Jõuamegi küsimuse juurde: Kes Ma Olen, Kes nii arvab?
Kui seda mõistame, lahenevad ka paljud arusaamatused.
„Materiaalse maailma eripärasusi“ võib olla lõpmatult palju. Õppimine on paratamatu protsess...sest ei eksisteeri Õppijat. Kordan....Ei Eksisteeri Õppijat. Kui viimasest väitest aru saame kaob ära illusioon „kuskile jõuda“
Mina (Hetk) on koguaeg paigal. Ta „ei kao“ ära üheski inimese seisundis. Ego kardab Sügavat Und täiesti arusaadaval põhjusel, sest seal minamõte "sureb". Sellest tulenevalt on tulnud Maailma Surmahirm. Aga see kes seda tunneb on ise asi , mis ei oma Reaalsust.
Ainult Reaalsus (Mina, Jumal, jne) omab endatunnetust.
Vasta
Parawebist Minaelan „Uued Uudised, Objektiiv, Vanglaplaneet ja muu taoline on mu meelest palju huvitavam ja informatiivsem...võrreldes delfiga või muu taolisega.“
Objektiiv on kristlaste propaganda/reklaami kanal.
Kristlastel on usk.
Usk on alati suunatud mõtte-tulevikku. Ehk Aega.
Aeg on illusioon kus „eluleb“ minamõte(ego).
Kokkuvõttes Objektiiv püüab inimesi rohkem magama panna... Sad
Vasta
(12/06/2020, 14:51)Naut Kirjutas: Miks see foorum on loodud? 

Mida siit ootate või kuidas seda näete? 

Mida loodate, et siin ei juhtuks või mis muudes foorumites on saanud mõnevõrra ebameeldivaks kogemuseks?

Jälgisin sünkroonsusi ja need avasid selle foorumi. Teiste abiga muidugi ja aitäh siinkohal Naudile ja Q11-le!

Idee oli sõbralik suhtluskeskkond kus saab avalikumalt rääkida mittekahesusest. Olles käinud läbi päris suure hulga ingliskeelseid foorumeid võin öelda, et tean ainult paari kus valitseb tasane ja sõbralik vibe. Üldiselt on nääklemine ja uhkustamine ning isegi valeinformatsiooni levitamine... Räägitakse raamatutarkustega ja vähe isiklikest kogemustest. Kas see foorum tõmbab ligi ka rohkem rahvast kui mõnikümmend? Oleneb suunast mille me valime. Ärkamine äratab vähe huvi ma kahtlustan kuigi aeg on paras ja inimesed otsivad vastuseid... mine tea.

Võib-olla nääklused ja võimuvõitlused?

Sorcerers speak of sorcery as a magical, mysterious bird which has paused in its flight for a moment in order to give man hope and purpose. Sorcerers live under the wing of that bird, which they call the bird of wisdom, the bird of freedom.
Vasta
Ehk kasutaja Laupäev ka kirjutab midagi või postitab mõne muusika video? Wink
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne