Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu kokkamised
Tahaks.
Aga see on juba kõhus. Kõhu sisemuse pildistamiseks pole aga ka mul sobivat kaamerat.
: (
Vasta
hehehe...no eks siis homme ehk?...ära siis kohe ära söö.... Smile
Vasta
[Pilt: 20200613-202144.jpg]

Q11 soovil. Palun. 
Rabarberi-mandli kook. Seekord tegin suurema. Muidu sai liiga ruttu otsa.
Vasta
Oh ei. Sellised pildid just siis kui ma olen alustanud dieeti. Big Grin

Sorcerers speak of sorcery as a magical, mysterious bird which has paused in its flight for a moment in order to give man hope and purpose. Sorcerers live under the wing of that bird, which they call the bird of wisdom, the bird of freedom.
Vasta
Väga ilus koogipilt...ma ennem nagu ei tulnudki selle peale, et kandiku või taldriku ümber võiks ka muid köögielemente asetada. Kasvõi niisama kõrvale asetatud sirelioks (ei see vist ei sobiks...ära lõigatud puupealt õied...no siis potilill. Kuna mul potililli pole siis kaevan kätega raudnõgese maast välja ja panen sinna taldriku kõrvale mingisse anumasse. Pärast viin muidugi õue omakohale kasvama tagasi...Smile
Vasta
(15/06/2020, 22:01)Q11 Kirjutas: Väga ilus koogipilt...ma ennem nagu ei tulnudki selle peale, et kandiku või taldriku ümber võiks ka muid köögielemente asetada. Kasvõi niisama kõrvale asetatud sirelioks (ei see vist ei sobiks...ära lõigatud puupealt õied...no siis potilill. Kuna mul potililli pole siis kaevan kätega raudnõgese maast välja ja panen sinna taldriku kõrvale mingisse anumasse. Pärast viin muidugi õue omakohale kasvama tagasi...Smile
Lihtsam on taldrik põõsasse panna ja pilt ära teha
Vasta
:  )) Taldrik põõsasse. Maivõi.

Aga siin Ärkaja foorumi liikmed alustamas enesedistsipliini ja dieediga.
Viimane (see kuldne) on tõenäoliselt loffe. Kellele küll tema Kõrgem Mina (punaste juustega) püüab suuniseid anda, kuid... no läheb nii nagu ikka.

Vasta
Hahaaa. Just see ma olengi Big Grin

Sorcerers speak of sorcery as a magical, mysterious bird which has paused in its flight for a moment in order to give man hope and purpose. Sorcerers live under the wing of that bird, which they call the bird of wisdom, the bird of freedom.
Vasta
Loffe, loffe. : )
Samas kuivõrd vastutav oli see Rada. Ja kuivõrd tähtsad Kõrgemad Kohtunikud olid seda hindamas.
Ja no läks kõik pekki ja pange ja rappa ja sohu. Ohh..
Samas... panid tähele, kuidas su Kõrgem Mina (see punaste juustega ikka), vaatamata kogu sellele horror-tsirkusele, mis kuldne loffe niivõrd vastutaval momendil korraldas, ikkagi sinu suhtes ka lõpus suuremeelseks ja toetavaks jäi.
See oli nii nii ilus. : )
Vasta
Kissell (rabarber, ploom, rosin, banaan). Vahukoor...Smile

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne