Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere!
Ja sisi ikka seesama lisaks, et kes või mis sisi nö
tõmbab.
Ego tõmbab ikka reeglina naudingu, mugavuse ja muu sarnase poole.
Samas on ka päikeseloojangu vaatamine nauding. Jah, miks mitte jäätise koksiga käes (ka nauding) ja miks mitte mõnusas lamamistoolis (ka nauding).

Helpe! Confused
Vasta
(20/06/2020, 16:18)Naut Kirjutas: Samas... kui seesama suur siht on ikkagi paigas, kas kõik muu polegi lihtsalt sekundeeriv staff?
No reisil olles võib ka panna  sihiks a la "tahan jõuda Giza püramiidi juurde" (nagu enamuses tehakse) aga võib panna ka sihiks "mulle meeldiks kogeda midagi uut ja rikastavat". Või miks mitte "tahan lihtsalt lõõgastuda".

Ma arvan, et see suuna seadmine on vajalik mõistusele muidu hakkab igasugu veidrusi genereerima. See oleks nagu inimeseks olemise pool. Kust aga see suuna mõte tuleb? Ma mõtlen, et kas see tuleb egost või mujalt? Vot see on keerukam juba. Ma olen küll kogenud mingeid kindlaid suuna mõtteid kus pole mingit kahtlust ega kõhklust vaid lihtsalt tead, et vot sinna keeran nina ja hakkan minema. Ma pakun, et sellised on "õiged" suunad.

(20/06/2020, 16:18)Naut Kirjutas: Ja sisi ikka seesama lisaks, et kes või mis sisi nö
tõmbab.
Ego tõmbab ikka reeglina naudingu, mugavuse ja muu sarnase poole.
Samas on ka päikeseloojangu vaatamine nauding. Jah, miks mitte jäätise koksiga käes (ka nauding) ja miks mitte mõnusas lamamistoolis (ka nauding).

Helpe! Confused

Nautimine on ok. Kiindumus naudinguse ei ole. Mõtlemine on ok, kiindumus mõtlemisse mitte. Emotsioonid on ok, kiindumine neisse mitte. Smile
Nothing real can be threatened. Nothing unreal exists.
Herein lies the peace of God.
Vasta
Head jaanikute kulgu, head sõbrad!
Puhastavaid tuleriituseid ja muid tule tulemisi-olemisi, grillimisi või trallimisi või vaikseid tuletantsu vaatamisi. 
Sõnajalaõisi pole aga mõtet otsida, sest lootus ja ootus väidetavalt summutab Hetke ja.. üldiselt on sõnajalg niiehknaa eostaim ja botaanilises mõttes õitsemisvõimetu.
Sadu õitsejaid lisaks niigi pakkumas oma hunnitut ilu ja hurma. 

Ilusat kõigile!
:  )
Vasta
Ja mina arvasin koguaeg, et Jaaniuss on samasugune väljamõeldis kui Sõnajalaõis...kui esimest korda nägin teda helendamas heina sees. Ilusat Jaani kõigile... Smile
Vasta
Kus sa,Q, elasid? Põhjanabal?
: ) Jaaniusse me panime lastena juustesse ja käisime ringi nagu tulnukad.
Kuigi meie Jaanide ussid on sellised ühel kohal kükitavad.
Kunagi Gruusias rännates olid sealsed virvatuled aga lendlevad ja see oli nii nõiduslik pilt, et pani mind üksjagu suud maigutama.
Vasta
Vist esimest korda jaaniussi nägin 20 aastat tagasi. Tõepoolest sinnani arvasin, et need on niisama väljamõeldud... Smile
Vasta
Head jaanipäeva! Smile
Nothing real can be threatened. Nothing unreal exists.
Herein lies the peace of God.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=9vQTTStVofk

Deemon ei suudaks kunagi seda Valet Tunnistada.
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne